همه اخبار و مقاله ها

خدمت رسانی به ایثارگران هدف مجموعه های مالی بنیاد شهید است

قاضی زاده هاشمی گفت: هدف اصلی فعالیت مجموعه های مالی زیرمجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

2 آبان 1400

تمرین روز آدینه تیم فوتبال استقلال با غیبت ملی پوشان

تیم فوتبال استقلال تمرین امروز خود را در غیاب بازیکنان ملی پوش پیگیری کرد.

1 آبان 1400

تور ارزان اروپا: طعنه مورینیو به لاتزیو بعد از پیروزی برابر زوریا در اروپا

سرمربی تیم فوتبال رم ایتالیا هم چنان عصبانیت خود را از شکست در داربی شهر رم پنهان نمی کند.

30 مهر 1400

تعطیلی یک هفته ای سن سیرو برای اولین بار در تاریخ سری A

خانه تیم های فوتبال میلان و اینتر برای اولین بار در طول تاریخ، در یک هفته از بازی های سری A میزبان هیچکدام از این دو تیم نخواهد بود.

29 مهر 1400

گره اقتصاد کجاست؟

اقتصاد ایران هم اکنون با معضلات و گره های مختلفی روبه روست که تمام آنها اهمیتی بسیار زیاد دارد و اقتصاد ایران را به چالش کشیده است.

27 مهر 1400

مقاله: طرز تهیه 4 معجون ساده خانگی با طعم عالی

بسته به ذائقه خود می توانید به جای پسته از بادام، فندق، گردو یا هر نوع خشکبار دیگری بهره ببرید. همچنین می توانید از شیر پسته نیز در این دستور بهره ببرید.

27 مهر 1400

تور ارزان آلمان: عکس عروسی دختر ایرانی با شاهزاده آلمانی ! ، مهکامه نوابی کیست؟!

خبرنگاران: شاهزاده الکساندر دارای سه فرزند از دو ازدواج پیشین خود است.

26 مهر 1400

تور استرالیا ارزان: تور استرالیا مقرون به صرفه: جمع آوری کیت های تست سریع کرونا از طریق تولید کننده استرالیایی، نتایج مثبت کاذب بیشتر از اندازه واقعی است

کیت آزمایش الوم یک آزمایش سریع آنتی ژن است که برای تشخیص ذرات ویروس در بینی طراحی شده است. حدود200،000 عدد از کیت های این شرکت استرالیایی باید برگردانده شود.

25 مهر 1400

جعفری: باید عملکرد فصل گذشته ام را جبران کنم، حضور مهاجری در شهر خودرو اتفاق خوبی بود

مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو گفت، فصل گذشته عملکرد خوبی نداشته است و باید در فصل تازه جبران کند.

24 مهر 1400

کره شمالی یک موشک تازه ضدهوایی آزمایش کرد

کره شمالی در راستای افزایش قدرت بازدارندگی و همچنین افزایش اهرم فشار علیه آمریکا از آزمایش یک موشک ضدهوایی نو خبر داده است.

23 مهر 1400

درمان با گیاهان دارویی

امروزه پزشکان در تحقیقاتشان به این نتیجه رسیده اند که طب سنتی در حفظ سلامت و درمان بسیاری از بیماریها می تواند مؤثر باشد؛ برای همین به آن طب مکمل می گویند. در مقابل، آگاهان و حکمای طب سنتی هم طب تازه و دارو و

22 مهر 1400

رشد قیمت خودرو های سایپا در بازار امروز 11 مهر 1400

ارزیابی قیمت خودرو های پرتیراژ سایپا نشان دهنده آن است در روز های اخیر محصولات سایپا با رشد 2 تا 4 میلیون تومان را در بازار عرضه شدند.

21 مهر 1400

پیر لکوک؛ ایران شناس و دانشمندی جامع الاطراف

خبرنگاران- محمود جعفری دهقی، استاد گروه فرهنگ و زبان های باستانی دانشگاه تهران: پیر لکوک، ایران شناس و دانشمندی که در سه موضوع بسیار گسترده و شاخص: زبان ها و گویش های ایرانی، اوستاشناسی و شاهنامه پژوهی سرآمد ایران شناسان روزگار خویش است. اخیرا بنیاد...

20 مهر 1400

مانیتول (MANITOL)

موارد مصرف: در ایجاد ادرار بیشتر (دیورزاسموتیک)، در نارسایی حاد کلیه، برای کاهش فشار داخل جمجمه، میوگلوبینوری ناشی از سوختگی (برق گرفتگی) در اثر برق گرفتگی مواد ناشی از سلولهای خونی، به وسیله ادرار دفع می شوند.

19 مهر 1400

10 عادت غذایی کم خونی آور

کم خونی فقرآهن از شایع ترین کم خونی هاست. بر اساس جدیدترین بررسی ها، معین شده است 20 درصد خانم ها، 50 درصد خانم های باردار و 3 درصد آقایان به میزان کافی آهن دریافت نمی کنند و همین امر باعث می شود کم خونی ناشی از کمبود این ماده معدنی در آنها بروز کند... ...

18 مهر 1400

دنیایی دلواپسی برای ریزش چند تار مو!

هر شاخه از موی سر انسان دارای یک چرخه ی حیاتی است که به طور ژنتیکی طراحی شده و شامل رشد، پیری و ریزش می باشد. به طور میانه روزانه پنجاه تا صد تار مو می ریزد. البته در افراد مختلف این اندازه فرق دارد. زمانی که یک مو می ریزد، مویی نو جای آن را می گیرد. مشکل...

16 مهر 1400

پست معاونت ورزشی از چارت باشگاه استقلال حذف شد

مهدی پاشازاده هم از جمع آبی پوشان جدا شد و حضور 15 روزه وی که در تاریخ 20 شهریور حکم خود را دریافت نموده بود در این باشگاه به خاتمه رسید.

15 مهر 1400

گوشه ای از بهشت روی زمین در گرمای طاقت فرسای بوشهر

چشمه، تنگه و آبشار کلات عسلویه همچون گوشه ای از بهشت روی زمین در گرمای طاقت فرسای بوشهر است.

14 مهر 1400

سرمربی الهلال: هدف بزرگی در لیگ قهرمانان داریم

سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان، حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در گفت وگو با روزنامه اکسپرسوی پرتغال آخرین شرایط این تیم در لیگ عربستان همچنین تجربه حضور در فوتبال آسیا را تشریح کرد.

13 مهر 1400

تور آلمان ارزان: ویروس شناسان آلمانی: ابتلا به کرونا مصونیت حداقل یک ساله ایجاد می نماید

نتایج آنالیز ویروس شناسان آلمانی نشان می دهد که ابتلا به کووید 19 حداقل مصونیت یک ساله در برابر این بیماری ایجاد می نماید.

11 مهر 1400
تعداد: (1974)