یاری 36 تُنی یونیسف به کادر درمانی و بیمارستانی ایران

به گزارش یادداشت سریع، یونیسف پنجمین و بزرگترین محموله یاری های خود شامل تجهیزات حفاظت فردی را به وزن 36 تُن، برای محافظت از کادر درمان و بیمارستانی کشورمان وارد ایران کرد.

یاری 36 تُنی یونیسف به کادر درمانی و بیمارستانی ایران

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، حساب توئیتری یونیسف در ایران امروز اعلام نمود، طبق درخواست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران و با حمایت اقتصادی دولت ژاپن، یونیسف پنجمین و بزرگترین محموله یاری های خود شامل تجهیزات حفاظت فردی را به وزن 36 تُن، برای محافظت از کادر درمان و بیمارستانی شجاع کشور در خط مقدم مبارزه با کرونا وارد ایران کرد.

با ورود این محموله و با احتساب چهار محموله قبلی یاری های یونیسف، مجموع اقلام تجهیزات حفاظت شخصی که یونیسف از زمان شیوع کرونا در ایران به کشور وارد نموده است به 63 تُن رسید.

بخشی از این اقلام در میان کادر بهداشت و درمان بیمارستان های تحت نظارت دانشگاه های علوم پزشکی در استان های گیلان، اصفهان، خوزستان، خراسان شاقتصادی، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، قم، تهران و البرز توزیع شده اند.

یونیسف از کوشش های وزارت امور خارجه ایران و همینطور خطوط هوایی قطر ایرویز، در اعمال معافیت پرداخت هزینه حمل و نقل هوایی برای این محموله به عنوان پاسخی بشردوستانه به شرایط کرونا در ایران، قدردانی می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1022

به "یاری 36 تُنی یونیسف به کادر درمانی و بیمارستانی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 36 تُنی یونیسف به کادر درمانی و بیمارستانی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید