پرداخت وام ودیعه تا انتها بهمن ماه ادامه دارد

به گزارش یادداشت سریع، با موافقت اعضای کارگروه مقابله با پیامدهای مالی کرونا زمان پرداخت وام ودیعه مسکن تا انتها بهمن ماه تمدید شد.

پرداخت وام ودیعه تا انتها بهمن ماه ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، کارگروه مقابله با پیامدهای مالی کرونا در جلسه سی و پنجم خود روز چهارشنبه دهم دی ماه 1399 موافقت کرد: متقاضیانی که پیش از این مراحل ثبت نام تقاضای خود را در سامانه کارا تکمیل نموده اند، تاانتها بهمن ماه وام ودیعه مسکن را دریافت خواهند کرد.

همچنین در این جلسه مقرر شد: برای متقاضیان تسهیلات یاری ودیعه مسکن که اجاره آنها به صورت دستی و بدون حضور در بنگاه مبادله شده، مشاورین املاک موظف هستند با دریافت حداکثر 250 هزار تومان بدون احتیاج به دریافت ارزش افزوده و با حضور موجر و مستاجر نسبت به ثبت اجاره نامه و اخذ کد رهگیری اقدام نمایند. این مبلغ برای اجاره نامه هایی که در بنگاه ثبت شده اما کدرهگیری ندارند هزینه ثابتی معادل 100 هزار تومان است و الزامی برای حضور مرجر در بنگاه نخواهد بود.

لازم به شرح است تا انتها آذرماه از مجموع 302 هزار و 334 متقاضی دریافت وام ودیعه تا به امروز 148 هزار و 215 نفر نزدیک به 50 درصد توانسته اند این تسهیلات را دریافت نمایند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1582

به "پرداخت وام ودیعه تا انتها بهمن ماه ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت وام ودیعه تا انتها بهمن ماه ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید