خاتمه دور جدید گفتگوهای آمریکا و روسیه در خصوص ثبات راهبردی

به گزارش یادداشت سریع، وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای اظهار داشت دور جدید مصاحبههای این کشور و آمریکا در خصوص ثبات راهبردی پس از 10 ساعت مصاحبه بین نمایندگان دو کشور در پایتخت اتریش به پایان رسیده است.

خاتمه دور جدید گفتگوهای آمریکا و روسیه در خصوص ثبات راهبردی

به گزارش گروه بین الملل یادداشت سریع به نقل از ریانووستی، وزارت امور خارجه روسیه شامگاه دوشنبه در بیانیه ای از سرانجام یافتن دور جدید گفتگوهای این کشور و آمریکا در خصوص ثبات راهبردی خبر داد.

وزارت امور خارجه روسیه در این بیانیه اعلام کرده است: گفتگوهای آمریکا-روسیه در زمینه ثبات راهبردی امروز دوشنبه در وین سرانجام یافت. هیئت روسی به سرپرستی سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه و هیئت آمریکایی به سرپرستی مارشال بیلینگسلی در این نشست حضور داشتند و نشست حدود 10 ساعت به طول انجامید.

در ادامه بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است: مطابق دستورات رؤسای جمهور دو کشور، موضوعاتی همچون چشم انداز معاهدات کنترل تسلیحات از جمله مسئله تمدید پیمان استارت، حفظ ثبات و پیش بینی پذیری در خصوص سرانجام بخشیدن به معاهده منع موشک های هسته ای میان برد و همچنین گفتگوهای جامع برای حل وفصل مسائل مرتبط با امنیت بین المللی در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1091

به "خاتمه دور جدید گفتگوهای آمریکا و روسیه در خصوص ثبات راهبردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه دور جدید گفتگوهای آمریکا و روسیه در خصوص ثبات راهبردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید