معرفی 5 پاساژ غرب اهواز به مراجع قضایی

به گزارش یادداشت سریع، خبرنگاران/خوزستان رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز از معرفی پاساژهایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند به مراجع قضایی خبر داد.

معرفی 5 پاساژ غرب اهواز به مراجع قضایی

دکتر مهران احمدی بلوطکی ضمن ابراز نگرانی از افزایش بیماران مبتلا به بیماری کووید - 19، بی توجهی مردم به شیوه نامه های بهداشتی را بسیار نگران کننده دانست.

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز بهداشت غرب اهواز، وی تکمیل تخت های بیمارستانی را تهدیدی جدی برای سلامت شهروندان خواند و گفت: اگر مردم همکاری نکنند کنترل و مقابله با کروناویروس امری سخت و غیرممکن خواهد بود.

احمدی بلوطکی اضافه کرد: مردم در منزل بمانند و از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند و ضمن اجتناب از خریدهای غیرضروری، حضور خود را در پاساژها و مراکز سرپوشیده تجاری به حداقل برسانند تا از ازدحام جمعیت جلوگیری شود و با رعایت پروتکل های بهداشتی اجازه ندهند بر تعداد بیماران اضافه کرده شود.

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز با بیان اینکه تمام اصناف ملزم به رعایت شیوه نامه های بهداشتی هستند، گفت: پاساژها از مراکز پرتردد و خطرناک برای شیوع بیماری کووید - 19 هستند و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این مکان ها، ضروری و اجتناب ناپذیر است.

وی به متولیان و هیات امنای بازارهای سرپوشیده و پاساژهای تحت پوشش مرکز بهداشت غرب اهواز هشدار داد؛ چنانچه شرایط لازم و تعهدات مربوط به پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند و منطبق بر شیوه نامه های بهداشتی به فعالیت صنفی خود ادامه ندهند برابر تضمین و تعهد اجرا شده برخورد لازم انجام خواهد شد و اگر این شرایط ادامه داشته باشد، مجبور به پلمب صنوف متخلف خواهیم شد.

احمدی بلوطکی بیان نمود: به همین دلیل پنج پاساژ از پاساژهای تحت پوشش حوزه غرب اهواز به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه ها همچون نبود ماده ضدعفونی در ورودی، عدم ممانعت از ورود افراد بدون ماسک، عدم گندزدایی محیط و عدم رعایت فاصله گذاری، به مراجع قضایی معرفی و مجوز پلمب اخذ خواهد شد.

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز ضمن تشکر از سازمان ها و ادارات همکار در امر کنترل بیماری کووید - 19 از سازمان صنعت، معدن و تجارت خواست تشدید بازرسی از اصناف را در دستور کار بازرسان آن سازمان قرار داده و در صورت لزوم، مجوز فعالیت صنوفی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند، لغو شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1264

به "معرفی 5 پاساژ غرب اهواز به مراجع قضایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی 5 پاساژ غرب اهواز به مراجع قضایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید