اعلام رشته محل های نو دوره های کارشناسی علمی کاربردی ، مهلت ثبت نام تمدید شد

به گزارش یادداشت سریع، رشته محل های نو دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال 1400 اعلام شد.

اعلام رشته محل های نو دوره های کارشناسی علمی کاربردی ، مهلت ثبت نام تمدید شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، مهلت ثبت نام مرحله پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرف های ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی بهمن ماه سال 1400 تا یکم دیماه تمدید شد.

در پی انتشار اطلاعیه و دفترچه راهنمای ثبت نام مرحله پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی بهمن ماه سال 1400، متقاضیان واجد شرایط می توانند با توجه به اعلام بعضی اصلاحات و رشته محل های تازه تا انتها روز چهارشنبه اول دی ماه 1400 نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه و دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته محل در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند.

در ضمنً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل های تحصیلی اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا چهارشنبه اول دی ماه 1400 نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند.

رشته محل های تازه و اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای مرحله پذیرش بهمن ماه 1400 به توضیح زیر است:

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2121

به "اعلام رشته محل های نو دوره های کارشناسی علمی کاربردی ، مهلت ثبت نام تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام رشته محل های نو دوره های کارشناسی علمی کاربردی ، مهلت ثبت نام تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید