استاندار تهران: شاخص آلایندگی پکن 200 است ولی جایی تعطیل نشده! ، شاخص های تهران هنوز به وضع هشدار و خطرناک نرسیده

به گزارش یادداشت سریع، استاندار تهران گفت: در حال حاضر در شهر پکن شاخص آلایندگی بر روی 200 است، ولی هیچ جایی تعطیل نشده است؛ شاخص های آلایندگی های تهران هم هنوز به شرایط هشدار و خطرناک نرسیده است.

استاندار تهران: شاخص آلایندگی پکن 200 است ولی جایی تعطیل نشده! ، شاخص های تهران هنوز به وضع هشدار و خطرناک نرسیده

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش گروه اجتماعی یادداشت سریع، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران درباره تعطیلات احتمالی دانشگاه ها و ادارات به دلیل افزایش آلودگی هوا گفت: هیچ گونه تعطیلی به غیر از تعطیلی مدارس که اعلام شده، در استان تهران نخواهیم داشت و تمامی ادارات و دانشگاه ها دایر هستند.

وی اضافه نمود: براساس اعلام سازمان هواشناسی از هفته آینده با بارش باران و وزش باد از غلظت آلاینده ها کاسته می گردد و کیفیت هوا نیز بهتر خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر در شهر پکن شاخص آلایندگی بر روی 200 است، ولی هیچ جایی تعطیل نشده است؛ شاخص های آلایندگی های تهران هم هنوز به شرایط هشدار و خطرناک نرسیده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 558

به "استاندار تهران: شاخص آلایندگی پکن 200 است ولی جایی تعطیل نشده! ، شاخص های تهران هنوز به وضع هشدار و خطرناک نرسیده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار تهران: شاخص آلایندگی پکن 200 است ولی جایی تعطیل نشده! ، شاخص های تهران هنوز به وضع هشدار و خطرناک نرسیده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید