اجرای طرح نذر سلامت در خطوط اتوبوسرانی ، تعلل دولت در تأمین اتوبوس برای تهران

به گزارش یادداشت سریع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اجرای طرح نذر سلامت دربرخی از خطوط اتوبوسرانی گفت: شهروندان در قالب این طرح می توانند به مسافران کم بضاعت حمل و نقل عمومی جهت خرید ماسک یاری نمایند.

اجرای طرح نذر سلامت در خطوط اتوبوسرانی ، تعلل دولت در تأمین اتوبوس برای تهران

به گزارش یادداشت سریع، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در تبادل نظر با فارس درباره موضوع استفاده اجباری از ماسک در حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس های پایتخت، گفت: ماسک با قیمت مناسب توسط تولیدنمایندگان صنعتی و زنان سرپرست خانوار همچنین زیرمجموعه های شهرداری تهیه شده و از فردا در ابتدا و انتهای خطوط تندرو و بعضی از ایستگاه های تبادلی و پر مسافر در اختیار شهفرایندان قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: این اقدام تا خاتمه هفته تکمیل خواهد شد ولی باید توجه داشت که شرکت واحد، نیروی بازدارنده در این زمینه در اختیار ندارد و شهفرایندان خودشان باشد نسبت به رعایت استفاده از ماسک اقدام نمایند و به افرادی که ماسک استفاه نمی نمایند، تذکر دهند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: امکانی فراهم شده که افراد دارای تمکن اقتصادی بتوانند ماسک بیشتری در ابتدا و انتهای خطوط تندرو و بعضی از ایستگاه های تبادلی و پرمسافر خریداری نمایند و در اختیار مأموران مستقر اتوبوسرانی جهت هدیه به مسافران کم بضاعت قرار دهند.

ترفع گفت: از شهفرایندان درخواست داریم به این طرح خیر و مؤثر در قالب نذر سلامتی در ایستگاه های اتوبوسرانی بپیوندند تا شاهد مقابله هر چه بهتر با ویروس کرونا باشیم.

وی در ادامه گفت: حدود یک دهه است که حتی یک دستگاه اتوبوس از جانب دولت به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت تحویل داده نشده و ادامه این فرایند خدمات اتوبوسرانی تهران را با مشکل روبرو می نماید لذا از دولت درخواست داریم به یاری اتوبوسرانی و مردم تهران بیاید.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: با شیوع کرونا بخش قابل توجهی از مسافران اتوبوس ها به ویژه در بخش خصوصی کاهش یافت و رانندگان این بخش با مسائل معیشتی روبرو شده اند که در این زمینه نیز درخواست داریم دولت یاری های لازم را انجام دهد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1006

به "اجرای طرح نذر سلامت در خطوط اتوبوسرانی ، تعلل دولت در تأمین اتوبوس برای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح نذر سلامت در خطوط اتوبوسرانی ، تعلل دولت در تأمین اتوبوس برای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید