3 کشته و 6 مجروح حاصل تصادفات جاده ای 24 ساعت اخیر در خراسان رضوی

به گزارش یادداشت سریع، رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: طی 24 ساعت گذشته، 2 فقره تصادف فوتی با سه کشته، سه فقره جرحی با 6 مجروح و سه فقره هم تصادف خسارتی در محورهای خراسان رضوی به وقوع پیوسته است.

3 کشته و 6 مجروح حاصل تصادفات جاده ای 24 ساعت اخیر در خراسان رضوی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، سرهنگ حسین میش مست در گفت وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: از محور مشهد به کلات،کلات به درگز و محدوده آزادراه شهید شوشتری به سمت فریمان ریزش خفیف برف گزارش شده و در سایر محورها هوا ابری و بارش تا حدودی قطع شده است.

رییس پلیس راه خراسان رضوی اضافه کرد: همچنین در محور چناران به قوچان و سرولایت لغزندگی و در آزادراه شهید شوشتری، گردنه گوجگی و مزداوند مه گرفتگی وجود دارد و لازم است رانندگان توجه کافی نسبت به تردد در این محورها داشته باشند.

وی در مورد تصادفات 24 ساعت گذشته مطرح نمود: طی این مدت 2 فقره تصادف فوتی با سه کشته، سه فقره جرحی با 6 مجروح و سه فقره هم تصادف خسارتی در محورهای خراسان رضوی به وقوع پیوسته است.

جریمه 500 هزار تومانی برای293 راننده متخلف

میش مست درباره طرح محدودیت ورود پلاک های غیربومی به مشهد هم مطرح نمود: طی 24 ساعت گذشته در چارچوب اجرای طرح ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی توسط پلیس حدود 351 خودرو توسط پلیس برگردانده شدند و همکاران ما به 520 راننده نیز تذکر شفاهی دادند.

رییس پلیس راه خراسان رضوی اضافه کرد: همچنین طی این مدت رانندگان حدود 293 دستگاه خودرو متخلف به خاطر نادیده دریافت محدودیت های قانونی کرونایی هر یک با جریمه 500 هزار تومانی اعمال قانون شدند.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که آیا شیوع کرونای انگلیسی در شهر مشهد و خراسان رضوی باعث ابلاغ محدودیت های جدیدی برای ترددهای بین شهری شده یا خیر گفت: تا الان دستورالعمل جدیدی به ما ابلاغ نشده است.

میش مست در مورد کنترل پروتکل های بهداشتی در اتوبوس های بین شهری هم مطرح نمود: اتوبوسها مکلف به سوار کردن 50 درصد ظرفیت هستند و در غیر این صورت به ازای هر نفر اضافه مبلغ 30 هزار تومان اعمال قانون برای راننده در بر دارد.

رییس پلیس راه خراسان رضوی اذعان کرد: اگرچه این موضوع توسط همکاران ما در طول محورها کنترل می گردد اما احتیاج به نظارت بیشتر راهداری و شرکت های مسافرتی دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1693

به "3 کشته و 6 مجروح حاصل تصادفات جاده ای 24 ساعت اخیر در خراسان رضوی" امتیاز دهید

1 کاربر به "3 کشته و 6 مجروح حاصل تصادفات جاده ای 24 ساعت اخیر در خراسان رضوی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 کشته و 6 مجروح حاصل تصادفات جاده ای 24 ساعت اخیر در خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید