پیشنهاد فروشگاه اینترنتی خبرنگاران در هفتۀ هوای پاک

به گزارش یادداشت سریع، امروزه فروشگاه های اینترنتی برای ارائۀ خدمات هرچه بیشتر به مشتریان خود گزینه های خرید یا بسته های تخفیفی متنوعی را برای مشتریان خود در نظر می گیرند. امکان مقایسۀ همزمان چند محصول باهم، برآورد سریع هزینه های خرید، اطمینان بیشتر از اصالت کالا، سهولت در پرداخت از دیگر مزیت های این نوع خرید به حساب می آیند. خرید اینترنتی نه تنها در وقت و هزینه ها صرفه جویی می کند، بلکه به کاهش آلودگی های زیست محیطی نیز کمک می کند.

پیشنهاد فروشگاه اینترنتی خبرنگاران در هفتۀ هوای پاک

فروشگاه اینترنتی خبرنگاران نیز به نوبۀ خود توانسته است در یک سال گذشته در وقت بسکمک از شهروندان صرفه جویی کند. امکان تهیۀ کامل کالاهای اساسی و مایحتاج روزانه به صورت یک جا و آسان به همراه بسته های تخفیفی، خرید اینترنتی از خبرنگاران را هرچه بیشتر مقرون به صرفه می کند. خرید اینترنتی تنها منحصر به صرفه جویی در وقت نیست، استفادۀ کمتر از وسایل نقلیه و تولید کمتر آلاینده ها را نیز در پی دارد. اجتناب از رفت وآمدهای غیرضروری خصوصاً در فصل های سرد سال که هوا بیشتر مستعد آلوده شدن است، هرچه بیشتر می تواند به سالم نگه داشتن هوا در این روزها کمک کند.

چند روز هوای پاک؟

تهران در سال 97 تا به امروز تنها فقط 17 روز پاک داشته است و این یعنی تهرانی ها روزهای زیادی از دیدن آسمانی آبی و تمیز و منظرۀ کوه های اطراف محروم بوده اند. تنفس هوای مطلوب و سالم از زمانی مورد توجه مردم دنیا و دولت ها قرار گرفت که میزان بیماری ها و مرگ و میر ناشی از تنفس آلودگی رو به افزایش گذاشت. آلایندگی های موجود در هوا می تواند منشأیی طبیعی یا مصنوعی داشته باشد که شاخص های متعددی برای سنجش آن وجود دارد. روزهایی که میزان شاخص هوا تا 50 است یعنی هوا پاک است و با افزایش این عدد به تدریج هوا در رده های سالم و ناسالم قرار می گیرد. برای مثال شاخص هوای این روزهای تهران بالاتر از عدد 100 و ناسالم است. انجمن پزشکی آمریکا و انجمن بهداشت صنعتی، آلودگی هوا را به عنوان افزایش غلظت مواد خارجی در هوا تاثیرات مخرب بر زندگی راحت افراد دارد یا سبب آسیب به اموال باشد، تعریف کرده است.

تهران نیز هم چون کلان شهرهای بزرگ و صنعتی دنیا از این امر مستثنی نیست و با تولید روزانه ناخالصی هایی ناشی از وسایل حمل ونقل یا بخش های صنعتی و تولیدی آسمانش را تیره وتار می کند. از دهۀ 80 شمسی به این سو معضل آلودگی تهران به صورت جدی مطرح و قانون منع فعالیت واحدهای آلاینده در شهرها تا قوانین مختلف در تعیین استانداردهای تولید سوخت و خودرو، برای اثرگذاری بر بهبود محیط زیست شهرها وضع شد. رویداد سالانۀ هفتۀ هوای پاک نیز به همین علت برای مشارکت شهروندان و واحدهای صنعتی و تولیدی برای داشتن شهری پاک وضع شد، چراکه با افزایش جمعیت و در پی آن افزایش تعداد وسایل حمل ونقل مردم نیز سهم بزرگی در این آلودگی دارند. هفتۀ هوای پاک با شعار هوای پاک، مسئولان، مردم از 29 دی ماه شروع شده است و در این روزها همۀ نهادها و سازمان ها با داشتن سهمی در این امر به کمک نجات تهران آمده اند. فروشگاه اینترنتی خبرنگاران نیز به منظور راحتی هرچه بیشتر و ترغیب شهروندان به استفاده کمتر از وسایل حمل و نقل شخصی در تمام مدت این هفت روز، ضمن تخفیف های فراوان همیشگی، تحویل رایگان را به گزینه های خرید خود افزوده است تا شما نیز با خرید اینترنتی در برگرداندن رنگ آبی به آسمان شهرمان سهیم باشید. شما با مراجعه به وبسایت خبرنگاران می توانید انواع کالاهای روزانۀ مصرفی خود را در تنوع فراوان پیدا کرده و سفارش دهید. هم چنین می توانید از طریق اپلیکشن خبرنگاران خرید کنید یا با شماره تلفن 02154595000 تماس بگیرید و به صورت تلفنی سفارش دهید.

منبع: اُکالا
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2078

به "پیشنهاد فروشگاه اینترنتی خبرنگاران در هفتۀ هوای پاک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد فروشگاه اینترنتی خبرنگاران در هفتۀ هوای پاک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید