واکنش عجیب دراگان اسکوچیچ به شایعه اخراجش از تیم ملی

به گزارش یادداشت سریع، خبرنگاران: پس از مواضع متفاوت دو گروه از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران درباره کادر فنی این تیم، دراگان اسکوچیچ در صفحه شخصی خود بیانیه ای صادر کرد تا موضعش را علنی نموده باشد؛ با این حال او اندکی بعد این پست را پاک کرد و سپس دوباره منتشر کرد!

واکنش عجیب دراگان اسکوچیچ به شایعه اخراجش از تیم ملی

به گزارش خبرنگاران، در بیانیه اسکوچیچ اینطور آمده است که: ظاهراً گروهی حداکثر کوشش شان را برای کنار گذاشتن من از تیم ملی به کار بسته اند. ضمن تبریک بابت پشتکارشان، پیامی شفاف و صریح برای شان دارم: من زمانی راهنمایی تیم ملی را بر عهده گرفتم که احتمال حذف از جام جهانی بسیار زیاد بود و عده کمی باور داشتند می توانیم به قطر صعود کنیم. من سخت کوشش کردم و ثابت کردم ظرفیت انجام این کار را دارم. در برابر تمام توهین ها و فشار ها مقاومت کردم و نشان دادم می توانم از پس تمام این موقعیت ها برآیم. به لطف کوشش تک تک اعضای تیم ملی سریع ترین صعود تاریخ آسیا را رقم زدیم، اما شایستگی ها و نقش من و کادر فنی در این موفقیت غیرقابل انکار است. به خودم، نتایجم، تصمیماتم و مقاومتم در برابر لجن پراکنی ها افتخار می کنم. مستحق آن هستم که همراه تیمم به این جام جهانی بروم و آرامش لازم برای مهیا کردن تیمم به برترین نحو را داشته باشم. آرامشی که اکنون برقرار نیست، اما با یکدلی از این موقعیت نیز گذر خواهیم کرد. هیچ کس به مقدار من برای این جام جهانی انگیزه ندارد، خصوصاً بعد از سختی هایی که از سر گذرانده ام؛ بنابراین به هیچ وجه، هیچ قصدی برای واگذاری جایگاهم ندارم.

گروهی از بازیکنانم در شبکه های اجتماعی حمایت شان را از من نشان دادند و از تمام شان قلباً تشکر می کنم، اما بهتر این بود چنین کاری انجام نمی شد. بعلاوه گروهی دیگر از بازیکنانم لزومی برای این کار ندیدند که آنهم برایم قابل احترام است؛ چرا که هیچ نیازی به چنین کار هایی نیست. چیزی که اکنون بیش از همواره بدان نیازمندیم، اتحاد و یکدلی است چه از درون و چه از بیرون باید شکل یک تیم را داشته باشیم. برای بازیکنان مهم ترین موضوع باید تمرکز روی کارشان باشد و اینکه برای کشورشان از جان مایه بگذارند و درگیر موضوعات خارج از تخصص شان نشوند. بازیکنان تیم ملی نباید در هیچ موضوع دیگری که خارج از حوزه مسئولیت شان است، دخالت نمایند.

اما کسانی که سعی می نمایند با گل آلود کردن آب ماهی بگیرند و من را زیر سؤال ببرند، کسانی که توانایی های خود را زیادی دست بالا گرفته اند، اما نتایج گذشته شان قابل دفاع نیست و کسانی که سعی دارند حقیقت را نادیده بگیرند یا تحریف نمایند، باید فکری دوباره نمایند. در فوتبال هیچ استدلالی قوی تر از نتایج کسب شده وجود ندارد و نتایجی که من کسب نموده ام، خود گویاست.

در مقام سرمربی تیم ملی با تک تک سلول های وجودم برای دفاع از منافع تیم ملی و ایرانیان خواهم جنگید. هیچ گاه تمرکزم را روی چیز هایی که از کنترلم خارج بوده اند، نگذاشته ام و اکنون هم رویکردم همین است؛ بنابراین اجازه نمی دهم شایعات تمرکز من و تیمم را به هم بریزد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2279

به "واکنش عجیب دراگان اسکوچیچ به شایعه اخراجش از تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش عجیب دراگان اسکوچیچ به شایعه اخراجش از تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید