نویدکیا: اتفاق دقایق پایانی بازی با سایپا یک زنگ خطر برای ما بود، من بهترین نفرات ایران را دارم

به گزارش یادداشت سریع، سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به بعضی کاستی های تیمش در مصاف با سایپا گفت که بهترین نفرات ایران را در اختیار دارد.

نویدکیا: اتفاق دقایق پایانی بازی با سایپا یک زنگ خطر برای ما بود، من بهترین نفرات ایران را دارم

به گزارش خبرنگاران، محرم نویدکیا بعد از رجحان یک بر صفر تیمش مقابل سایپا گفت: فکر می کنم در نیمه اول بازی خوبی را انجام دادیم و سعی کردیم موقعیت های خوبی ایجاد و خوب توپ گیری کنیم. در این کار ها پیروز بودیم و موقعیت های خوبی ایجاد کردیم، ولی در فاز هجومی از بچه ها راضی نبودم و نتوانستیم از فضاها استفاده کنیم. در نیمه دوم باید از سه امتیاز دفاع می کردیم و دفاع ها خیلی خوب تیم را جلو نگه می داشتند، ولی سایپا در 10 دقیقه آخر خیلی خوب فشار آورد. این تیم دو موقعیت خوب در انتها بازی داشت که پیغام نیازمند به خوبی دفع توپ کرد.

وی درباره تعویض دیرهنگام کی روش استنلی یادآور شد: حریف در لحظات انتهای بازی رو به بازی از کناره ها آورده بود و برای همین سعی کردیم در فاز هجومی بهتر کار کنیم. کی روش مقداری دیرتر به تیم اضافه شده و سفر طولانی از برزیل داشته است. او کم کم می تواند بیشتر به تیم یاری کند.

سرمربی سپاهان خاطر نشان کرد: بازی خوبی بود و اگر در فاز هجومی بهتر کار می کردیم و در پاس و ضربات آخر بهتر کار می کردیم، می توانستیم اتفاقات بهتری را رقم بزنیم. امروز پیغام نیازمند در حساس ترین دقایق بازی یک دفع توپ خیلی خوب داشت. این موضوع می تواند یک زنگ خطر باشد که در هر لحظه ممکن است نتیجه بازی تغییر کند.

وی اضافه نمود: شرایط خیلی ایده آلی در خط حمله نداریم، نه برای اینکه نفرات خوبی ندارم. من بهترین نفرات ایران را دارم، ولی به دلیل نوع تاکتیکی که من و کادر فنی دوست داریم بازی کنیم، شاید تا به امروز شرایط در خط حمله ایده آل نبوده است. در اوایل فصل ما روی ضربات ایستگاهی و کرنر ها ضربه می خوریم، در لیگ قهرمانان نیز روی همین ضربات ایستگاهی به مشکل می خوردیم، ولی روز به روز شرایط تاکتیکی بهتری پیدا می کنیم.

نویدکیا توضیح داد: الان دفاع چپ و راست های ما به خوبی یاد گرفتند در حملات به عنوان بازیکن شماره شش اضافه شوند. در ابتدا کار های تاکتیکی کمی برای بازیکنان پیچیده بود، ولی الان شرایط در حال بهتر شدن است.

وی درباره اینکه پرسپولیس و استقلال به عنوان رقبای سپاهان در لیگ برتر، باید در لیگ قهرمانان حضور پیدا نمایند و آیا این می تواند فرصتی برای سپاهان باشد که بیشتر استراحت کند، اعلام نمود: این بستگی دارد به اینکه تیم را چگونه برای بازی ها آماده کنیم. با این برنامه هفت هشت روز یک بار باید بازی کنیم و فکر نمی کنم مسئله ای به وجود بیاید. از یک سمت ممکن است بازی های این تیم ها در آسیا باعث گردد در شرایط آماده ای قرار بگیرند و از یک سمت ممکن است فشردگی بازی ها به ضرر آنها تمام گردد. من به اینکه شش روز یک بار یا هشت روز یک بار بازی کنیم، اعتقادی ندارم. به نظرم همواره سرمربی و همکارانش باید بهترین شرایط را برای تیم به وجود بیاورند. اگر 10 روز یک بار هم بازی کنیم می توانیم بازی محبت آمیز داشته باشیم و مسئله ای به وجود نخواهد آمد.

سرمربی سپاهان درباره نشانی که روی پیراهنش چسبانده بوده، شرح داد: دیروز در فرودگاه گفتند پویشی برای پیشگیری از خشونت به بچه ها راه اندازی شده است و ما نیز با افتخار در این پویش شرکت کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1749

به "نویدکیا: اتفاق دقایق پایانی بازی با سایپا یک زنگ خطر برای ما بود، من بهترین نفرات ایران را دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: اتفاق دقایق پایانی بازی با سایپا یک زنگ خطر برای ما بود، من بهترین نفرات ایران را دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید