سفارش نویسی در ادبیات کودک بررسی می شود

به گزارش یادداشت سریع، به گزارش خبرنگاران ، نخستین نشست از مجموعه نشست های تخصصی گروه ادبیات کودک ونوجوان دانشگاه شهید بهشتی با همکاری شبکه مروجان کتابخوانی کشور، کتابخانه شقایق و با موضوع سفارشی نویسی در ادبیات کودک (آسیب ها و ظرفیت ها) برگزار می شود.

سفارش نویسی در ادبیات کودک بررسی می شود

در این نشست که استادان و کارشناسان حوزه ادبیات کودک در آن حضور دارند به ظرفیت ها وآسیب های پدیده مهم و بحث برانگیز سفارشی نویسی در ادبیات کودک پرداخته و چالش هایی که پیش روی نویسندگان و ناشران و دست اندرکان این حوزه است واکاوی خواهد شد.

این گفتگو، اولین گام در این جهت خطیر است و بنا دارد با نگاه و رویکردی کارشناسانه و دقیق به فرآیند تولید، انتشار و تداوم آثاری که مناسب گروه سنی کودک و نوجوان اند بپردازد.

این نشست با دبیری فرزانه فراهانی، نویسنده و کارشناس ارشد ادبیات کودک و با سخنرانی قدرت الله طاهری، نویسنده، منتقد ادبی و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، سیدمصطفی مطهری، نویسنده و ناشر کتاب کودک و نوجوان و سیدمحمد مهاجرانی، نویسنده و شاعر تشکیل می شود.

علاقه مندان به شرکت در نشست سفارش نویسی در ادبیات کودک می توانند دوشنبه 15 آذرماه، ساعت 15 به فرهنگسرای گلستان واقع در نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب پارک فدک مراجعه کنند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 5 فروردین 1401 بروزرسانی: 5 فروردین 1401 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2178

به "سفارش نویسی در ادبیات کودک بررسی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفارش نویسی در ادبیات کودک بررسی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید