حمله مجری معروف به ستاره آرسنال: شرم بر تو اوزیل!

به گزارش یادداشت سریع، گفته می گردد مسوت اوزیل، ستاره آلمانی آرسنال، یکی از سه بازیکنی است که درخواست این باشگاه برای کاهش دستمزد را رد نموده است.

حمله مجری معروف به ستاره آرسنال: شرم بر تو اوزیل!

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی یادداشت سریع، دیلی میرور مدعی شده که ستاره سابق رئال مادرید و بازیکن کنونی آرسنال علاقه خود را برای کاهش دستمزد خود در این تیم نشان داده است اما او بیان کرد این کار را تنها در صورتی انجام خواهد داد که تاثیر مالی و مالی ویروس کرونا روی فوتبال و باشگاه لندن برایش یروشن تر شده باشد.

روز گذشته بود که باشگاه آرسنال تایید کرد بازیکنان این تیم موافقت خود را با کاهش دستمزدها اعلام نموده اند. همه اعضای آرسنال به استثنای سه بازیکن حقوق خود را تا ماه مارس 12.5 درصد کاهش دادند.

این اقدام اوزیل مبنی بر عدم کاهش دستمزد خود با عصبانیت و خشم مجری معروف انگلیسی یعنی پیرس مورگان روبرو شده است. او در توییتی پیرامون این موضوع نوشت: ننگ آور است. البته جای تعجب نیست. اوزیل هفته ای 350 هزار پوند حقوق دریافت می نماید. البته برای کاری که در سال 2017 آن را انجام می داد.

این البته انتها کار نبود و مورگان در یک برنامه تلویزیونی نیز به شدت ستاره آلمانی توپچی ها را مورد حمله قرار داد. او در این برنامه گفت: شرم بر تو مسوت اوزیل، شرم بر تو!

بازیکنان جوان که در مقایسه با تو پول بسیار کمتری دریافت می نمایند 12.5 درصد حقوق خود را کاهش دادند. این یک قطره کوچک از اقیانوس پول در اختیار تو است. تو حتی از این موضوع هم خودداری می کنی. چرا؟ چون می خواهی ببینی اوضاع چگونه پیش خواهد رفت؟ این در حالی است که تو هر روز پلی استیشن بازی می کنی و در زمین فوتبال حاضر نمی شوی.

با این حال همه به اندازه مورگان و طرفداران آرسنال نسبت به این موضوع جبهه نگرفتند؛ حتی بعضی به طرفداری از اوزیل پرداختند. به عنوان مثال یکی از کاربران توییتر در این باره نوشت: مسوت اوزیل به طور گسترده در خیریه ها و مشاغل محلی در سرتاسر دنیا همکاری می نماید ... یک فوتبالیست درجه یک دنیای که همواره به فکر یاری کردن است. بیمارستان ها ، خیریه، بچه ها محروم همه از یاری های اوزیل بهره مند می شوند.

کاربر دیگری نوشت: مسوت اوزیل مردی است که کار های خیر زیادی در حق دیگران انجام می دهد و نیروی برای رساندن خیر است. قبل از هر قضاوتی درباره او ابتدا باید صبر کرد.

یکی دیگر از طرفداران فوتبال در انگلیس اینگونه به نقدها مورگان پاسخ داد: کسانی که از مسوت اوزیل به خاطر کاهش ندادن دستمزد خود انتقاد می نمایند فراموش نخواهند کرد که او چه مقدار پول به خیریه ها اهدا نموده است. او حتی در روز عروسی خود به اردوگاه پناهندگان خاورمیانه یاری کرد.

حالا باید منتظر ماند و دید که مسوت اوزیل چه واکنشی به این نقدها نشان خواهد داد؛ بازیکنی که طی سال های اخیر نشان داده کمتر اهل بحث و مجادله است و به پیش بینی می گردد که این بار نیز سیاست همیشگی خود یعنی سکوت در برابر نقدها را پیش بگیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 980

به "حمله مجری معروف به ستاره آرسنال: شرم بر تو اوزیل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله مجری معروف به ستاره آرسنال: شرم بر تو اوزیل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید