جزیده: تیمم را بازنده دیدار مقابل سایپا نمی دانم، پاداش سردار آزمون را دریافت کردیم

به گزارش یادداشت سریع، سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد تأکید کرد تیمش را بازنده دیدار مقابل سایپا نمی داند و عملکرد شاگردان خود را ستود.

جزیده: تیمم را بازنده دیدار مقابل سایپا نمی دانم، پاداش سردار آزمون را دریافت کردیم

عظیم جزیده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد شکست 3 بر صفر شاگردانش مقابل سایپا در هفته پنجم لیگ برتر والیبال گفت: من تیمم را بازنده نمی دانم و به همه شاگردانم به خاطر ارائه یک بازی خوب و یک مبارزه واقعی مقابل تیمی مثل سایپا، تبریک می گویم. ما یک تیم بومی هستیم که والیبالی زیبا انجام دادیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد در مورد عملکرد داور که باعث شد تیمش تا آستانه ترک زمین هم پیش برود، شرح داد: داور ممکن است اشتباه کند، ولی اشتباهات او در این بازی واقعاً تأثیرگذار بود. داور در امتیازات بالا باید تمرکز داشته باشد. اگر ما یک ست از سایپا می گرفتیم، ممکن بود بازی به ست پنجم کشیده شود.

جزیده ادامه داد: برنده واقعی مسابقه ما هستیم که با این بازیکنان جوان در لیگ بازی می کنیم. ما چیزی مقابل سایپا از دست ندادیم. تیم ما با دو و نیم میلیارد تومان بسته شده و با تیم چند میلیاردی سایپا از نظر بودجه و هزینه قابل مقایسه نیست. با این حال والیبالی که ما ارائه می کنیم، زیباست.

لیبروی پیشین تیم ملی ایران گفت: بازیکنان من کم تجربه هستند و ما در امتیازات بالای 20 مشکل برمی خوریم. با این حال امیدوارم با پیروزی در بازی بعدی مقابل شهفرایند اراک، فرایند پیروزی های ما شروع شود و پیشرفت کنیم. ما امسال حرف های زیادی برای گفتن داریم و خیلی از تیم ها را غافلگیر خواهیم کرد.

جزیده در پایان گفت: پاداشی که سردار آزمون وعده کرده بود از طریق خلیل آزمون به ما پرداخت شد و امیدوارم چنین حمایت هایی از بازیکنان جوان من ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1238

به "جزیده: تیمم را بازنده دیدار مقابل سایپا نمی دانم، پاداش سردار آزمون را دریافت کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیده: تیمم را بازنده دیدار مقابل سایپا نمی دانم، پاداش سردار آزمون را دریافت کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید