تعطیلی یک هفته ای سن سیرو برای اولین بار در تاریخ سری A

به گزارش یادداشت سریع، خانه تیم های فوتبال میلان و اینتر برای اولین بار در طول تاریخ، در یک هفته از بازی های سری A میزبان هیچکدام از این دو تیم نخواهد بود.

تعطیلی یک هفته ای سن سیرو برای اولین بار در تاریخ سری A

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، امشب در ایتالیا ساسولو میزبان اینتر است و فردا آتالانتا میزبان میلان. شاید با خود بگویید خب که چه؟ خب برای اولین بار در تاریخ رقابت های سری A، هیچ یک از تیم های فوتبال اینتر و میلان در طول یک هفته از رقابت ها در استادیوم خانگی خود سن سیرو به میدان نمی رود. علتش چیست؟ اسپانیایی ها و البته خود ایتالیایی ها.

این هفته تیم های ملی این دو کشور در مرحله نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا در استادیوم سن سیرو به مصاف هم می فرایند و اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) هم برای اینکه چمن این استادیوم برای برگزاری این بازی حساس در برترین شرایط ممکن قرار داشته باشد، خواسته است که این هفته در این استادیوم هیچ مسابقه ای برگزار نشود. به همین علت هم تقویم کالچو دچار تغییری غیرمنتظره شده است.

تا قبل از این به علت استفاده مشترک دو تیم میلان و اینتر از استادیوم سن سیرو هرگز پیش نیامده بود که در یک هفته از سری A هیچ یک از آنها در این استادیوم بازی نداشته باشند، اما تورنمنت نو فیفا این فرایند را تغییر داده است.

بازی چهارشنبه شب تیم های فوتبال ایتالیا و اسپانیا (22:30 به وقت تهران) در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا اولین بازی ملی تحت نظارت یوفا در فصل نو است و به همین علت هم اتحادیه فوتبال اروپا نمی خواهد که این بازی تحت الشعاع مسائل حاشیه ای قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 مهر 1400 بروزرسانی: 29 مهر 1400 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2010

به "تعطیلی یک هفته ای سن سیرو برای اولین بار در تاریخ سری A" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی یک هفته ای سن سیرو برای اولین بار در تاریخ سری A"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید