بررسی پایش سلامت پل ها با حضور اساتید داخلی و خارجی

به گزارش یادداشت سریع، پنجمین کنفرانس بین المللی پل با شرکت جمعی از اساتید داخلی و خارجی، 26 و 27 آذرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود که به شرکت کنندگان گواهینامه دو زبانه اعطا خواهد شد.

بررسی پایش سلامت پل ها با حضور اساتید داخلی و خارجی

به گزارش یادداشت سریع، پنجمین کنفرانس بین المللی پل با حضور متخصصان داخلی و خارجی از کشورهای مختلف از جمله آمریکا، ایتالیا، استرالیا، مالزی، کانادا و پرتغال و ... برگزار می شود.

شرکت در این کنفرانس و کارگاه های آموزشی دارای امتیاز لازم برای ارتقای پایه رشته عمران بوده و به شرکت کنندگان در کنفرانس و کارگاه های آن یک گواهینامه معتبر به دو زبان فارسی و انگلیسی اهداء خواهد شد.

پنجمین کنفرانس بین المللی پل با مشارکت دانشگاه های تهران، علم و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی و تفرش در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

هدف از برگزاری این کنفرانس بررسی موضوعات پایش سلامت پل ها، ایده های خلاقانه از نظر استفاده از مصالح و تکنولوژی نوین در طراحی و ساخت پل ها است.

در این کنفرانس دو روزه 4 کارگاه آموزشی با موضوع طراحی و به سازی پل ها، پایش سلامت پل، به سازی لرزه ای پل ها، هیدرولیک و هیدرولوژی پل ها نیز برگزار خواهد شد.

این کنفرانس با موضوع آیین نامه ها و استانداردها در مورد بارگذاری قائم و اثر زلزله بر پل ها، تحلیل و طراحی پل ها، بازرسی و نگهداری پل ها، طراحی بر اساس عملکرد در پل ها، اجرا یا جایگزینی پل ها، ایمنی و هزینه های دوره بهره برداری پل ها و روش های تعمیر و تقویت پل ها برگزار می شود.

روش های پایش سلامت و نگهداری پل ها (BMS)، مدیریت نگهداری پل ها، بیمه دوره بهره برداری و پدافند غیرعامل، شناخت کمیت و کیفیت عیوب و نحوه تقویت، ارزیابی و روش های به سازی عرشه پل ها، دوام و توسعه پایدار، آب شستگی و سیل، مصالح و تکنولوژی های سنتی (غیر معمول) و نوآوری در مهندسی پل از دیگر محورهای برگزاری این کنفرانس به شمار می رود.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشجویان و مهندسان عمران برای ثبت نام و شرکت در کنفرانس و کارگاه های آموزشی می توانند به وب سایت https://ibc.aut.ac.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 904

به "بررسی پایش سلامت پل ها با حضور اساتید داخلی و خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی پایش سلامت پل ها با حضور اساتید داخلی و خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید