آغاز فصل هرس و بازپیرایی فضای سبز در منطقه 21

به گزارش یادداشت سریع، آماده سازی، هرس و کود دهی درختان و درختچه های موجود در سطح منطقه 21 برای زمستان پیش رو توسط نیروهای فضای سبز و ناظرین در حال انجام است.

آغاز فصل هرس و بازپیرایی فضای سبز در منطقه 21

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، مهدی صباغ زاده معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه از اجرای عملیات به زراعی و هرس حدود 6400 اصله درخت و 37500 مترمربع درختچه از فضای سبز شهری ورودی غربی پایتخت خبر داد و گفت: عرصه های جنگلی و فضای سبز محدوده غربی تهران (بزرگراه های شهید لشگری، آزادگان و فتح) برای بارش های زمستانی آماده سازی می شوند.

او همچنین اضافه کرد: با توجه به احتمال بارش برف و به منظور جلوگیری از شکستگی شاخه های درختان، نسبت هرس و حذف شاخ و برگ اضافی آنان اقدام شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 ادامه داد: کود دهی زمستانه با کود گرانوله (کمپوست) همراه با کندوکوب پای درختان جهت هوادهی و اصلاح بافت خاک به منظور تقویت درختان و درختچه های سطح محدوده منطقه21 انجام می شود.

صباغ زاده هدف از انجام عملیات سراسری هرس و کوددهی را بهبود شرایط فضای سبز منطقه21 مطرح نمود و اضافه کرد: به منظور افزایش تولید شاخه های جوان، فرم دهی و حذف شاخه های خشک؛ طرح نگهداشت شهر با هدف افزایش هرچه بیشتر سطح رضایت مندی شهروندان فهیم ساکن در محله های 13گانه ورودی غربی پایتخت با دقت درحال پیگیری است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1411

به "آغاز فصل هرس و بازپیرایی فضای سبز در منطقه 21" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز فصل هرس و بازپیرایی فضای سبز در منطقه 21"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید