TD، LTE اینترنتی نامحدود

به گزارش یادداشت سریع، سریعترین اینترنت قابل استفاده در ایران اینترنت فیبر نوری بوده که متاسفانه قابل دسترس عموم نیست و تنها اینترنت نسل تازه که توانسته جایگزین مناسبی برای عموم جامعه قرار گیرد، اینترنتTD-LTE بوده اما متاسفانه عدم آگاهی مردم از این اینترنت باعث مسائل مذکور شده است.

TD، LTE اینترنتی نامحدود

اینترنت td یا همانTD-LTE ، اینترنتی پرسرعت و نامحدود

در سال های اخیر پس از ورود سرویس TD به ایران برخی از اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت آغاز به ارائه آن به صورت محدود و یا با کیفیت پایین نموده اند. به عنوان مثال بعضا تحویل مودم ثابت فضای باز (outdoor) و امانی را برای کاربران در دستور کار خود قرار داده و یا ارائه اینترنت را محدود به شهر تهران و حومه آن نموده و توجهی به دیگر شهرها و شهرستان های کشور نداشته اند.

این فرایند تا جایی ادامه داشته که اپراتور های ارائه دهنده اینترنت TD سرویس خود را با آستانه مصرف منصفانه و همراه با دخل و تصرف در پورت ها و پروتکل ها ارائه می کنند.

مزایای استفاده از اینترنت تی دی ال تی ای مبنا تلکام نسبت به رقبا

در این عرصه تنها یک اپراتور ارائه دهنده اینترنت توانسته با مدیریت صحیح در ارائه این سرویس معضلات دیگر اپراتورها را پوشش دهد. مبنا تلکام با ارائه اینترنت نامحدود td-lte اولین و تنها ارائه دهنده این سرویس (در سراسر کشور) است که قادر به ارائه مودم و سیم کارت به مشتری بوده و کابران می توانند مودم با مالکیت خود را در سفر ها و جابه جایی ها انتقال دهند. در این فرایند کاربر مشکل آستانه مصرف منصفانه را نداشته (بدون FUP) و در تمام لحظات از اینترنت با سرعت بالا بهرمند گردند.

علاوه بر موارد فوق در مبنا تلکام هزینه نصب و راه اندازی رایگان بوده، هزینه ای جهت ودیعه (مودم امانی) جداگانه دریافت نمی گردد و هزینه هایی مانند اکسس پوینت برای کاربران و علاقه مندان لحاظ نمی گردد.

تعرفه اینترنت td مبنا تلکام

در مبنا تلکام سرویسtd-lte به دو صورت حجمی و نامحدود به توضیح زیر قابل عرضه می باشد:

تعرفه های اینترنت حجمی

مبنا تلکام در بسته های حجمی خود که به صورت یکساله قابل عرضه بوده که تعرفه های آن به توضیح زیر می باشد:

مودم با سیم کارت، همراه با 400 گیگ حجم یکساله به مبلغ 2 میلیون و 749 هزار تومان است (روزانه کمتر از 7 هزار 532 تومان)

مودم با سیم کارت، همراه با 540 گیگ حجم یکساله به مبلغ 2 میلیون و 890 هزار تومان است (روزانه کمتر از 7 هزار 918 تومان)

مودم با سیم کارت، همراه با 780 گیگ حجم یکساله به مبلغ 3 میلیون و 290 هزار تومان است (روزانه کمتر از 9 هزار 14 تومان)

تعرفه های اینترنت نامحدود

بسته های نامحدود در مبنا تلکام به صورت سه ماه یکساله و دوساله قابل عرضه بوده که تعرفه های آن به توضیح زیر می باشد:

مودم با سیم کارت، همراه با مدت زمان سه ماهه سرویس نامحدود به مبلغ 2 میلیون و 990 هزار تومان است (روزانه کمتر از 33 هزار 223 تومان)

مودم با سیم کارت، همراه با مدت زمان یکسال سرویس نامحدود به مبلغ 3 میلیون و 990 هزار تومان است (روزانه کمتر از 10 هزار 932 تومان)

مودم با سیم کارت، همراه با مدت زمان دو سال سرویس نامحدود به مبلغ 5 میلیون و 490 هزار تومان است. (روزانه کمتر از 7 هزار 521 تومان)

سرعت سرویس های td-lte مبنا تلکام

سررویس های حجمی

درسرویس های حجمی اینترنت TD در مبنا تلکام با توجه به فاصله کاربران تا bts های موجود سرعت 100 مگابیت بر ثانیه را پوشش می دهد و این نوید برای کاربران حوزه بازی های آنلاین (گیمرها) وجود دارد که با کیفیتی بالاتر از بازی های خود لذت ببرند.

سرویس های نامحدود

در این سرویس ها علاوه بر ارائه پینگ پایین و با توجه به فاصله کاربران تاbts ها سرعت 60 مگابیت، برای علاقه مندان به سرعت اینترنت قابل ارائه می باشد که می توانید جهت تست سرعت اینجا کلیک نمایید.

BTS یا همان ایستگاه های ارائه دهنده اینترنت مبنا تلکام

BTS ها یا همان ایستگاه های ارائه دهنده اینترنت ثابت نسلG4 و 4.5 در کشور هستند و این دکل ها نقش ارائه سرویس را به منازل و شرکت ها دارند که هر چه تعداد آن ها در سطح شهر ها بیشتر باشد امکان پوش دهی بهتر برای کاربران وجود دارد مبنا تلکام علاوه بر اینکه توانایی ارائه سرویس را در سراسر کشور دارد، به تازگی اقدام به افزایش BTS های خود (ارائه سرویسLTE بر بستر شبکه FDD) جهت افزایش بهرمندی کاربران خود از اینترنت پر سرعت و نامحدود نموده است.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2149

به "TD، LTE اینترنتی نامحدود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "TD، LTE اینترنتی نامحدود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید