48 واحد مسکونی برای مددجویان سعادت شهر ساخت می گردد

به گزارش یادداشت سریع، خبرنگاران: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) پاسارگاد گفت: در حال حاضر 48 واحد مسکونی اقشار کم در آمد در سعادت شهر در حال ساخت است.

48 واحد مسکونی برای مددجویان سعادت شهر ساخت می گردد

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

علیرضا کنعانی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران در سعادت شهر با اشاره به ساخت 48 واحد مسکونی اقشار درآمد و افتتاح این پروژه تا انتها سال 93 اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد تامین مسکن برای مددجویان و قشرهای کم درآمد جامعه است که در این راه نیازمند یاری یاری های خیران هستیم.

وی اضافه کرد: بیش از 1500 نفر خانوار در شهرستان پاسارگاد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند و از خدمات حمایتی این نهاد بهره مند می شوند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) پاسارگاد با اشاره به اینکه 300 دانش آموز و دانشجو زیر پوشش خدمات این نهاد حمایتی هستند، گفت: این گروه از محصلان بخشی از هزینه های تحصیلی خود را از کمیته امداد دریافت می نمایند.

وی درباره اعطای وام خود کفایی در سال جدید به متقاضیان امداد اعلام نمود: سال جاری هنوز اعتبارات جدیدی از طرف دولت به کمیته امداد ارجاع داده نشده است و در صورت دریافت این اعتبارات وام های خودکفایی را به متقاضیان اعطا می کنیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) پاسارگاد گفت: با پرداخت وام های خود اشتغالی می توانیم تعداد خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد را کاهش داده و خود خانوارها را به کارآفرین تبدیل کنیم که البته این نیازمند حمایت های بیش از پیش دولت است.

وی درباره اعطای وام های کارگشایی نیز اعلام کرد: این نوع وام ها در مواردی نظیر وام های ضروری اقتصادی، خرید لوازم خانگی، تامین هزینه های درمانی و غیره است و تمام سعی ما بر این است که در کوتاه ترین زمان ممکن که معمولا ظرف یک هفته تا ده روز طول می کشد با اعطای این وام ها مشکل خانوارها را حل کنیم.

کنعانی توضیح داد: برای درخواست های کارگشایی غیر درمانی تا سقف یک میلیون تومان و برای درخواست های درمانی تا سقف دو میلیون تومان وام اعطا می گردد.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 934

به "48 واحد مسکونی برای مددجویان سعادت شهر ساخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "48 واحد مسکونی برای مددجویان سعادت شهر ساخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید