پیروزی برابر تیم نصفه و نیمه پیکان تهران لذتی نداشت

به گزارش یادداشت سریع، بهروز عطایی چهارشنبه شب پس از نخستین پیروزی تیمش لبنیات هراز آمل برابر پیکان تهران در هفته نخست لیگ برتر والیبال درگفتگو با خبرنگاران گفت، به شخصه از کیفیت بازی راضی نبودم، به خاطر اینکه تیم حریف به علت شرایط خاصی که داشت، تیم کاملی نبود و پاسورهای خودشان را در اختیار نداشتند.

پیروزی برابر تیم نصفه و نیمه پیکان تهران لذتی نداشت

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

وی اضافه نمود: متأسفانه در این مسابقه قواعد تاکتیکی که انتظار آن در جریان این بازی از دو تیم می رفت، دیده نشد.

سختی هفته های آغازین لیگ برای تیم ها

سرمربی تیم لبنیات هراز آمل دربخش دیگری با بیان اینکه، به طور معمول آغاز مسابقات لیگ برای همه تیم ها سخت است، گفت، دلیل عمده آن هم به خاطر اینکه تیم ها شناخت خوبی از یکدیگر ندارند و مجبور هستند تا در جریان بازی از همدیگر شناخت پیدا نمایند.

عطایی اضافه نمود: این باعث فشار زیاد هم به بازیکنان ونیز کادر فنی می گردد که اطلاعات و داده های درستی از شرایط حریفان خود ندارند و باید در جریان مسابقه به شناخت نسبی برسند.

وی اضافه نمود، که البته این شرایط در هر دوره از آغاز لیگ برتر وجود داشته و این شرایط در هفته های آینده نیز ادامه خواهد داشت تا پس از چند هفته روال لیگ و بازی ها عادی تر گردد.

بازی ها باید در سال قبل از المپیک کیفی تر گردد

سرمربی تیم لبنیات هراز آمل در بخش دیگری با بیان اینکه در سالی که منتهی به بازی های المپیک هست وباید کیفیت بازی تیم ها و بازیکنان کیفی تر و به چشم بیاید، گفت: بازی تیم ها و بازیکنان نیز باید در سطح بالا و باکیفیت و جدیت بیشتری همراه با تاکتیک پذیری تیم ها باشد و درجریان این لیگ پویا بازیکنانی مستعد شناسایی و به تیم ملی برای المپیک معرفی و دعوت شوند.

تیم والیبال لبنیات هراز آمل در چارچوب فصل جدید رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور چهارشنبه شب میهمان تیم پیکان تهران بود و میهمان خود را با نتیجه 3 برصفر با شکست بدرقه کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1207

به "پیروزی برابر تیم نصفه و نیمه پیکان تهران لذتی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی برابر تیم نصفه و نیمه پیکان تهران لذتی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید