پرسپولیس بیخیال مهاجم خارجی نمی شود

به گزارش یادداشت سریع، خبرنگاران: پرسپولیس از ابتدای فصل تا به الان در پی جذب بازیکن خارجی است، ولی هنوز پیروز به نهایی کردن چنین امری نشده است. این تیم در دو مقطع با توجه به وضع قوانین فدراسیون فوتبال ایران، نتوانسته بازیکن خارجی مدنظرش را به تهران بیاورد.

پرسپولیس بیخیال مهاجم خارجی نمی شود

به گزارش خبرنگاران، بار نخست مربوط به پیش از شروع رقابت های لیگ برتر بود؛ آن زمان یحیی گل محمدی درخواست کرد فدراسیون اجازه جذب یک بازیکن خارجی به این تیم دهد، ولی از آنجا که باشگاه پرسپولیس شاکی مالی و پرونده مفتوح در نهاد های بین المللی داشت، چنین موضوعی محقق نشد. بار دوم هم که مربوط به روز گذشته می شود که آن ها بدون اطلاع از شرایط بازیکنان خارجی که سابقه بازی ملی در 2 سال اخیر نداشته اند و بخواهند در لیگ ایران بازی کنند، اقدام به مذاکره کرده و بعد پی بردند مهاجم مودرنظرشان فاکتور های لازم برای بازی کردن در لیگ برتر ایران را ندارد.

به غیر از این دو مورد، تا به حال چندین تلاش آن ها هم به دلایل مالی ناکام مانده که این یکی شامل گزینه های زیادی می شود. با این وجود، اما در باشگاه پرسپولیس، تلاش برای جذب مهاجم خارجی همچنان ادامه دارد. همین روز گذشته به غیر از ژوئائو سیلوا که آمدنش منتفی شد از الکساندر گِدش پرتغالی به عنوان یکی دیگر از گزینه های پرسپولیس نام برده شده و امروز هم شایعه شده که 3 گزینه تازه دیگر همچنان مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته اند. این بدان معنی است که جذب مهاجم خارجی که با تیمی قرارداد نداشته باشد همچنان در دستور کار یحیی گل محمدی قرار گرفته است و پروژه خرید مهاجم خارجی به طور کلی حذف نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 6 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1401 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2201

به "پرسپولیس بیخیال مهاجم خارجی نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس بیخیال مهاجم خارجی نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید