واکنش فدراسیون کشتی به شائبه استعفای محمد بنا

به گزارش یادداشت سریع، بحث آنالیز و تدوین چرخه انتخابی تیم های ملی مدتی است به یکی از دغدغه های اصلی فدراسیون کشتی تبدیل شده و حواشی مختلفی را به وجود آورده است.

واکنش فدراسیون کشتی به شائبه استعفای محمد بنا

فارغ از اختلاف نظرهای غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با کلیات مفاد چرخه انتخابی که این روزها بطور علنی مطرح شده، سکوت محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی هم شائبه استعفای احتمالی او نیز بر سر زبان ها انداخته است.

به همین دلیل محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در مورد شائبه استعفای محمدبنا گفت: به هیچ عنوان این خبر را تایید نمی کنم، چراکه این موضوع اصلاً صحت ندارد. محمد بنا جزو سرمایه های ملی و همچنان در خدمت تیم ملی و کشتی گیران است.

وی که آدینه شب در شبکه خبر صحبت می کرد، در واکنش به این موضوع که گفته می گردد محمد بنا بطور کلی به چرخه انتخابی اعتقادی ندارد و دلیل سکوت و نارضایتی او نیز همین موضوع است، گفت: اگر چنانچه محمد بنا در ارتباط با چرخه انتخابی انتقادی دارد، باید بگویم که این چرخه هنوز نهایی نشده و ما باید صحبت ها و نظرات محمد بنا را هم در جلسات کارشناسی جویا شویم.

سخنگوی فدراسیون کشتی ادامه داد: علیرضا دبیر معتقد است باید در قانون گذاری تامل گردد، اما در اجرای آن باید سرعت به خرج داد. البته ما هنوز در مرحله اجرای چرخه انتخابی نیستیم و این چرخه در مرحله تدوین است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا محمد بنا در جلسات بعدی آنالیز چرخه انتخابی حضور خواهد داشت یا خیر، گفت: جلسه قبلی بیشتر مربوط به مسایل تیم ملی کشتی آزاد بود و البته محمد بنا هم به دلیل مسایل و مسائل شخصی نتوانست در این جلسه حضور یابد. اما وی حتماً در جلسه بعدی حضور خواهد داشت که این نشست به مسایل و مباحث کشتی فرنگی اختصاص دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1020

به "واکنش فدراسیون کشتی به شائبه استعفای محمد بنا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون کشتی به شائبه استعفای محمد بنا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید