همگروهی ایران با تایلند، عربستان و نیوزلند در مرحله مقدماتی

به گزارش یادداشت سریع، برنامه رقابت های تیم های ملی بسکتبال با ویلچر مردان و زنان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه، انتخابی قهرمانی دنیا، اعلام شد.

همگروهی ایران با تایلند، عربستان و نیوزلند در مرحله مقدماتی

با هزینه سفر به تایلند چقدر است به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید و بازار های بانکوک، سواحل پاتایا و پوکت را ببینید و از آرامش چیانگ مای لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا دستیار، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران، با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به منظور انتخابی مسابقات قهرمانی دنیا که سال 2018 در آلمان برگزار می گردد، ترتیب داده شده و 14 تیم در قالب چهار گروه در بخش مردان و 4 تیم در بخش زنان در این مسابقات که به میزبانی چین و در شهر پکن برگزار می گردد، حضور دارند.

وی اضافه کرد: ایران در گروه C با تیم های تایلند، عربستان صعودی و نیوزلند رقابت های مقدماتی را انجام می دهد و در گروه A تیم های استرالیا، چین تایپه، عراق، در گروه B تیم های ژاپن، هنگ کنگ، کویت و در گروه D تیم های کره، چین، امارات و افغانستان حضور دارند.

سرمربی تیم ملی اعلام کرد: این 16 تیم در 2 گروه سه تیمی و 2 گروه 4 تیمی رقابت های مرحله مقدماتی را انجام می دهند و پس از آن بازی ها به صورت ضربدری انجام می گردد. در بخش بانوان نیز تیم ها ایران، استرالیا، چین و ژاپن حضور دارند که رقابت های آنها نیز به صورت دوره ای انجام خواهد شد.

دستیار گفت: در سرانجام این رقابت ها 4 تیم برتر در بخش آقایان و 2 تیم برتر در بخش بانوان پیروز به کسب سهمیه رقابت های قهرمانی دنیا آلمان خواهند شد.

وی در سرانجام اضافه کرد: مسابقات از روز دوشنبه، اول آبان ماه با برگزاری مراسم افتتاحیه شروع می گردد و تا روز شنبه، 6 آبان ماه در جریان خواهد بود.

برنامه رقابت نمایندگان کشورمان در مرحله مقدماتی به توضیح زیر اعلام شده است:

دوشنبه، اول آبان

ایران - عربستان صعودی (مردان) ساعت 13:15

ایران - ژاپن (زنان) ساعت 15:30

سه شنبه، 2 آبان

ایران - نیوزلند (مردان) ساعت 11

ایران - چین (زنان) ساعت 12:15

چهارشنبه، 3 آبان

ایران - تایلند (مردان) ساعت 16:45

ایران - استرالیا (زنان) ساعت 14:30

منبع: تسنیم
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 685

به "همگروهی ایران با تایلند، عربستان و نیوزلند در مرحله مقدماتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همگروهی ایران با تایلند، عربستان و نیوزلند در مرحله مقدماتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید