هلند 0 - 2 چک؛ گناه نابخشودنی دی لیخت

به گزارش یادداشت سریع، جمهوری چک پیروز شد با درخشش در نیمه دوم با نتیجه 0-2 هلند را شکست بدهد.

هلند 0 - 2 چک؛ گناه نابخشودنی دی لیخت

با تور هلند ارزان از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید و در شهر زیبای آمستردام هلند گشت و گذار کنید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اخراج مستقیم ماتیس دی لیخت در اوایل نیمه دوم کار تیم ملی هلند را تمام کرد و در ادامه این جمهوری چک بود که با زدن دو گل، حریف نامدار خود را مغلوب نموده و راهی یک چهارم نهایی یورو 2020 شد تا آنجا به مصاف دانمارک برود.

تیم ملی هلند بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه سیزدهم و روی حرکت خوب دامفرایس فرصت داشت به گل اول این مسابقه دست پیدا کند، اما جایگیری خوب کالاس مانع گلزنی ستاره تیم ملی هلند شد.

دقایقی بود این بار سوچیک با حرکت از سمت راست موقعیت مناسبی برای گلزنی جمهوری چک ایجاد کرد، اما ضربه سر سوچک در شرایطی خوب دقیق نبود و از کنار دروازه مارتین استکلنبرگ به بیرون رفت.

در دقیقه 28 این بار پاتریک شیک در گوشه محوطه تیم ملی هلند حرکت نموده و می توانست قفل دروازه این تیم را باز کند، اما ضربه او با عکس العمل خوب دروازه بان حریف همراه شد.

اما در اواخر نیمه اول و روی پاس ماسوپوست بود که باراک در سمت راست محوطه جریمه صاحب بهترین بخت برای باز کردن دروازه این تیم شد، اما ضربه او از بالای دروازه استکلنبرگ به بیرون رفت و در نهایت نیمه نخست کم افت و خیز با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

اما نیمه دوم برای هلند پرافت و خیز شروع شد. در دقیقه 52 مالن با حرکتی خوب در مقابل دروازه چک تک به تک شده و فاصله ای تا باز کردن دروازه این تیم نداشت، اما کوشش او برای جا گذاشتن واسلیک نافرجام بود و دروازه بان چک توپ را جمع کرد.

اما دقایقی بعد ماتیس دی لیخت بعد از متوقف کردن پاتریک شیک پشت محوطه با کارت قرمز داور روبرو شد و تیم ملی هلند در دقیقه 55 ده نفره شد تا کار این تیم بسیار سخت گردد.

اما 10 نفره شدن هلند شرایط آنها را سخت تر کرد و در دقیقه 68 جمهوری چک به گل اول دست یافت. روی ضربه سر کالاس در محوطه جریمه، توماس هولس در مقابل دروازه خالی صاحب موقعیت شده و به راحتی دروازه استکلنبرگ را باز کرد. جای خالی ماتیس دی لیخت در این صجنه به وضوح تعیین بود.

در دقیقه 76 سوسک در گوشه محوطه جریمه فرصت خوبی برابر زدن گل دوم جمهوری چک داشت، اما ضربه او محکم نبود و دروازه بان هلند به راحتی پیروز به مهار این موقعیت شد.

اما در دقیقه 80 چک به گل دوم هم دست یافت. روی توپربایی هولس از سمت چپ و پاس به بیرون او، پاتریک شیک در محوطه صاحب فرصت شده و با یک ضربه زمینی و دقیق پیروز به زدن گل دوم تیمش هم شد.

در ادامه تیم ملی چک به خوبی پیروز به اداره جریان بازی شده، موقعیتی به حریف 10 نفره نداد و در نهایت با کسب رجحان 0-2 راهی دور بعدی شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1873

به "هلند 0 - 2 چک؛ گناه نابخشودنی دی لیخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلند 0 - 2 چک؛ گناه نابخشودنی دی لیخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید