نتیجه خارق العاده تاباندن اشعه ایکس به گل ها، عکس

به گزارش یادداشت سریع، زومیت نوشت: الکس ربا مدیر نوآوری اهل آلمان با اشعه ایکس از گل های متفاوتی تصویربرداری نموده تا نتایج جدیدی خلق کند.

نتیجه خارق العاده تاباندن اشعه ایکس به گل ها، عکس

الکس ربا مدیر نوآوری اهل آلمان است که اوقات فراغتش را به خلق هنرهای گوناگون می گذراند و تکنیک های مختلف را باهم ترکیب می نماید. او پس از گرفتن تعداد زیادی تصویر ماکرو از گل های زیبا، تصمیم گرفت که نگاهی عمیق تر به طبیعت زیبای خودمان بیندازد و به این نتیجه رسید که استفاده از اشعه ایکس ایده خوبی خواهد بود.

الکس در خصوص نحوه آغاز پروژه شرح می دهد: اولین مشکل پیدا کردن تجهیزاتی بود که بتوانم برای تصاویر اشعه ایکس استفاده کنم. پس از جست وجو و سؤال کردن از بسیاری از مؤسسات، یک مرکز پزشکی محلی را پیدا کردم که موافقت کرد در موارد فنی به من یاری کند؛ زیرا فقط کارکنان آموزش دیده مجاز به استفاده از این نوع تجهیزات اشعه ایکس هستند.

این مدیر خلاق پس از چندین بار آزمون و خطا، به نتایج مفیدی رسید. این هنر منحصربه فرد با استفاده از ماموگرافی دیجیتال ایجاد شده است. با یاری فناوری یادشده می توان تمام قسمت های گل ها و گیاهان زیبا را دید. پس از گرفتن تصاویر الکس از طریق پس پردازش دیجیتال، رنگ سیاه و سفید آن ها را به تصاویر واضح تبدیل کرد. در ادامه می توانید تعدادی از تصاویر ایجادشده هنرمند آلمانی با اشعه x را ببینید.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 مهر 1402 بروزرسانی: 15 مهر 1402 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2472

به "نتیجه خارق العاده تاباندن اشعه ایکس به گل ها، عکس" امتیاز دهید

2 کاربر به "نتیجه خارق العاده تاباندن اشعه ایکس به گل ها، عکس" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه خارق العاده تاباندن اشعه ایکس به گل ها، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید