منصوریان: ذوب آهن از داوری ها ضرر نموده است، به 3 دلیل در پایین جدول قرار داریم

به گزارش یادداشت سریع، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: با نهایت احترامی که برای داوران قائلم باید بگویم تیم ما از اشتباهات داوری ضربه خورده است.

منصوریان: ذوب آهن از داوری ها ضرر نموده است، به 3 دلیل در پایین جدول قرار داریم

به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی تبریز، گفت: خوشحالم فوتبال بهانه ای است که هر سال دو بار می توانیم به تبریز بیاییم. بازی فردا بازی سختی برای ما خواهد بود، چرا که ماشین سازی مربی خوب و جوانی مانند رسول خطیبی دارد که دوست خوب من است. او تیم خوبی را جمع نموده است و بازی های خوبی هم از ماشین سازی دیده ایم.

وی در ادامه اضافه کرد: ما در هفته قبل نخستین بردمان را کسب کردیم و امیدواریم در بازی فردا هم به پیروزی رسیده و روندمان را ادامه دهیم. باید زیرک باشیم و از موقعیت های مان بهتر استفاده کنیم تا مانند دیدارهای قبل با ارائه بازی های خوب و تماشاگرپسند بتوانیم با امتیاز به اصفهان برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن راجع به صندلی بد این تیم در جدول رقابت های لیگ برتر یادآور شد: در این مورد چند دلیل وجود دارد که یکی از آنها بی دقتی بچه ها در جلو و عقب تیم ماست. ما در هر بازی موقعیت های خوبی خلق می کنیم، اما نمی توانیم از آنها بهره ببریم. بعد از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در عقب زمین مشکل داشتیم که توانستیم این مسائل را برطرف کنیم. از سوی دیگر با تمام احترامی که برای داوران قائلم در بازی های مان مسائل داوری داریم، علی رغم اینکه معتقدم باید شرایط را برای قضاوت بهتر داوران مهیا کنیم. ما واقعاً از داوری ها ضرر نموده ایم. دلیل دیگر هم این است که باید کوشش مان را بیشتر کنیم.

منصوریان در واکنش یه این موضوع که آیا تیمش برای کسب حداقل امتیاز به تبریز آمده است یا نه، عنوان نمود: با کوششی که بچه ها خواهند داشت به دنبال این هستیم که سه امتیاز این بازی را بگیریم. ما در هفته های گذشته آسیب دیده ایم و دیگر این فرصت را نداریم که بخواهیم خودمان و طرفداران را اذیت کنیم. در بازی فردا در ابتدا به دنبال کسب سه امتیاز خواهیم بود و امیدواریم که این اتفاق رخ دهد.

وی در خصوص اینکه گفته می گردد تیم های ذوب آهن و ماشین سازی زیر سایه تیم های بزرگ تر شهرشان یعنی سپاهان و تراکتور قرار دارند، اظهار داشت: اگر بخواهیم به قدمت تیم های ماشین سازی و تراکتور نگاه کنیم متوجه می شویم که ماشین سازی تیمی قدیمی تر است و قبلاً زمانی که با این تیم در استادیوم تختی بازی می کردیم، استادیوم کاملاً پر می شد. شاید به این تیم کم توجهی شده باشد. تراکتور و ماشین سازی در یک جهت و قطب فوتبال تبریز هستند. در واقع شاید کم لطفی شده و در زمانی که هر دو تیم در سطح پایین تر بودند و برای صعود به لیگ کوشش می کردند اگر ماشین سازی به لیگ برتر می آمد این تیم محبوبیت بیشتری پیدا می کرد. ما همین شرایط را در اصفهان داریم و بحث کوچک تری و بزرگ تری مطرح نیست، اما شاید منابع اقتصادی متفاوت موجب این تفاوت در شرایط دو تیم شده است. سپاهان در لیگ برتر به قهرمانی رسیده و ذوب آهن هم در جام حذفی قهرمان شده است. فکر می کنم اگر آقای زنوزی بخواهد به اندازه تراکتور به ماشین سازی هم توجه کند این تیم می تواند شرایط بهتری داشته و جزو تیم های مدعی لیگ باشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در رابطه با محرومان و مصدومان تیم خود اضافه کرد: ما تمام نفرات مان را برای بازی با ماشین سازی را در اختیار داریم. فقط یک بازیکن جوان را که سال گذشته کشف نموده بودیم به تیم ملی جوانان دادیم، بازیکنی که در بازی روز گذشته هم گل سوم تیم جوانان را به ثمر رساند. البته مهران درخشان مهر، مدافع چپ تیم مان مصدوم است و او را برای این بازی در اختیار نداریم. در آخر هم می خواهم از حمایت های کارخانه و مدیریت باشگاه تشکر کنم و مطمئن باشید روز های خوبی در انتظار تیم ماست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 546

به "منصوریان: ذوب آهن از داوری ها ضرر نموده است، به 3 دلیل در پایین جدول قرار داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: ذوب آهن از داوری ها ضرر نموده است، به 3 دلیل در پایین جدول قرار داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید