خبر خوش برای پرسپولیس پیش از دیدار با سپاهان

به گزارش یادداشت سریع، شیوه تهاجمی سپاهان باعث شده که در دفاع انسجام لازم وجود نداشته باشد و این همان چیزی است که پرسپولیس برای گلزنی نیاز دارد.

خبر خوش برای پرسپولیس پیش از دیدار با سپاهان

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بعد از تساوی برابر ذوب آهن و نساجی باید میزبان سپاهان اصفهان باشد. شاگردان یحیی در لیگ بیستم با مشکل گلزنی رو به رو هستند و در لیگ بیستم تنها پیروز شدند در بازی با شهرخودرو بیش از یک بار دروازه حریف را باز کنند. زدن سه گل در یک بازی و 3 گل در 5 بازی دیگر نشان می دهد پرسپولیس در بیشتر بازی ها با مشکل گلزنی رو به رو بوده و حتی در فینال لیگ قهرمانان آسیا خط حمله پرسپولیس عملکرد رضایت بخشی نداشت. حالا پرسپولیس با همه ایرادات باید به مصاف سپاهانی برود که بهترین خط حمله لیگ برتر را دارد. شاگردان محرم نویدکیا در سپاهان در 8 بازی گذشته خود 14 گل را به ثمر رساندند و همراه با گل گهر بهترین خطوط تهاجمی لیگ برتر را دارند، اما آن ها در لیگ بیستم 11 بار هم دروازه خود را بازشده دیدند و تنها شهرخودرو و ماشین سازی بیشتر از سپاهان گل خوردند.

خط دفاع سپاهان را بازیکنان با تجربه و با کیفیتی تشکیل می دهند، اما سیستم تهاجمی محرم در این تیم باعث شده که در دفاع انسجام لازم وجود نداشته باشد و این همان چیزی است که تیم یحیی برای گلزنی نیاز دارد. در بازی با شهرخودرو وقتی تیم رحمتی برای گلزنی جلو کشید و سعی در حفظ توپ داشت پیروز به این کار نشد و شکست سنگینی را برابر پرسپولیس تجربه کرد و حتی اولسان کره هم وقتی سر و پا حمله بود از پرسپولیس گل خورد. یحیی به تیم های تهاجمی بسیار علاقه دارد و تاکتیک های او برابر این تیم ها به خوبی جواب می دهد. شاید خط حمله گلزن سپاهان برای هواداران نگران کننده باشد، اما پرسپولیس یحیی نشان داده برابر تیم ها تهاجمی بهتر بازی می کند و راحت تر گل می زند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1593

به "خبر خوش برای پرسپولیس پیش از دیدار با سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش برای پرسپولیس پیش از دیدار با سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید