فردا؛ رقابت 4 کاندیدا برای سکان ریاست فدراسیون اسکی

به گزارش یادداشت سریع، انتخابات ریاست فدراسیون اسکی فردا (چهارشنبه) برگزار می شود.

فردا؛ رقابت 4 کاندیدا برای سکان ریاست فدراسیون اسکی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی به منظور معرفی رئیس جدید این فدراسیون ساعت 10 صبح فردا (چهارشنبه) در محل آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار خواهد شد.

در این مجمع که به ریاست مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار می شود، 4 کاندیدا تایید صلاحیت شده اند و یک نفر از بین آنها به عنوان رئیس جدید انتخاب می شود. جواد شهلایی باقری، امیر غفرانی، احسان میرزاده و عباس نظریان مادوانی چهار نامزد ریاست این فدراسیون هستند.

فدراسیون اسکی در سال 1325 کار خود را آغاز کرد و تا به امروز 11 نفر به عنوان رئیس و سرپرست مسئولیت مدیریتش را بر عهده داشته اند. این فدراسیون در حال حاضر توسط کوروش صبوریان به عنوان سرپرست اداره می شود. صبوریان در روز 12 مرداد جانشین سید عبدی افتخاری شد که دوره چهار ساله ریاستش به پایان رسید. افتخاری در انتخابات ریاست ثبت نام کرد، اما به دلیل بازنشسته بودن تایید صلاحیت نشد.

به هر حال فردا تکلیف ریاست یکی دیگر از فدراسیون ها در روزی پایان دومینوی چهارگانه برگزاری انتخابات طی یک هفته اخیر تعیین می شود. این در حالی هستند که هنوز برخی فدراسیون ها از جمله شطرنج و اتومبیلرانی با سرپرست اداره می شوند و فدراسیون دوچرخه سواری نیز با پایان دوره ریاست خسرو قمری، حتی سرپرست هم ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1605

به "فردا؛ رقابت 4 کاندیدا برای سکان ریاست فدراسیون اسکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا؛ رقابت 4 کاندیدا برای سکان ریاست فدراسیون اسکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید