عکس هایی خارق العاده از کمپ های زیر نور ستارگان

به گزارش یادداشت سریع، کمپ زدن زیر نور ستارگان و گذراندن شب در طبیعت، تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود. برای تماشا عکس هایی فوق العاده از این کمپ ها با ما همراه شوید.

عکس هایی خارق العاده از کمپ های زیر نور ستارگان

امیدواریم با تماشا این گالری عکس های مسحورکننده از شب، برای ماجراجویی های شبانه و گذراندن شب در محیط آزاد، الهام بگیرید.

این عکس ها، به وسیله عکاسان گروه شات های شما (Your Shots) گرفته شده است. برای به اشتراک گذاری عکس هایتان و شرکت در مقاله های تیم نشنال جئوگرافی، می توانید به این وب سایت، مراجعه کنید.

هیچ تجربه ای مانند خوابیدن زیر نور ستارگان نخواهد بود. مهم نیست کجا چادرتان را علم کنید؛ وسط یک صحرا، کنار یک دریاچه زیبا و یا بالای یک کوه برفی. آسمان شب، همانند بوم نقاشی به رویاهایتان پر پرواز خواهد داد.

در ادامه، کمپ هایی که در بخش عکاسان شات های شما در نشنال جئوگرافی، به اشتراک گذاشته شده اند را آنالیز و برای یک گردش و گذراندن شب در طبیعت و زیر آسمان پهناور پر ستاره، برنامه ریزی کنید.

روز کمپ زدن

ایوان استالیچ می گوید:

این عکس را در زمان بازدید از دوگی اوتوک (Dugi otok) گرفتم. در این سفر بسیار سرد به همراه پسر عمویم، کمپی به همراه آتش درست کردیم تا ما را گرم نگه دارد. دوگی اوتوک، هفتمین جزیره بزرگ در دریای آدریاتیک و بخشی از کشور کرواسی است.

دو چالش

چارلز دیوید روبیاتایلی می گوید:

این چالش پنج روزه، در خصوص زندگی با چالش های فیزیکی و ذهنی و بعلاوه جمع کردن یاری های اقتصادی برای حمایت از جوانان بیمار بود. این سفر، یک سفر درمانی در دمای 40- درجه سانتی گراد به شمار می آمد.

کمپینگ

این عکس در کالتیم (Kalitim)، استانی در اندونزی در شرق بورنئو (Borneo) که جزیره ای بزرگ است، گرفته شده است. عنوان این عکس، برترین دوست است.

کابینی در کمپ معدن

رابرت رولینز می گوید:

این کابین در یک معدن خالی از سکنه در حدود 48 کیلومتری شمال لاولاک (Lovelock) در نوادا، است. این کابین، مکانی فوق العاده برای گذراندن شب بود. در آنجا حدود ده کابین معدنچیان، پر از خاطرات تاریخی معدن وجود داشت.

راستا ستارگان بر فراز کوهستان مراپی

اکیپ ویدایانتو می گوید:

من این عکس را در حین پیاده روی در کوهستان مربابو (Merbabu) در اندونزی، چندین ماه قبل گرفته ام. ایده من برای گرفتن این عکس، تلفیق راستا ستارگان، کوهستان مراپی (Merapi) و آوانا (avanna) بود. این عکس حدود ساعت چهار صبح گرفته شده است.

کمپ زدن در یک کاسه

جردن رید می گوید:

ما در روز سوم عبور از گذرگاه توپی شکل کوهستان آئوراکی (aoraki) در نیوزیلند بودیم که باد با سرعت صد کیلومتر بر ساعت، ما را مجبور به توقف کرد. برای محکم کردن پایه های چادر، ما مجبور به حفر کردن گودالی در برف با استفاده از چهار تبر یخی و بیش از پانزده شاخه چوبی شدیم. پس از شام، باد کمی آرام تر شد و من توانستم این عکس را زیر نور ماه کامل با ابرهایی که بالای سرم به سرعت حرکت می کردند، بگیرم.

فوران آتش در یک کمپ

امی دابس می گوید:

این عکس، فوران فوئگو (Fuego)، یکی از فعال ترین آتشفشان های آمریکای مرکزی مشرف به مرکز سابق گواتمالا، یعنی آنتیگوا (Antigua)، را نشان می دهد. ما با یک روز را صرف کوهنوردی در آتشفشان خاموش در مجاورت فوئگو، کردیم.

در حین کوهنوردی، خوشبختانه، فوئگو نسبتا فعالیت خاصی نداشت. زمانی که ما در طول شب، کمپ زدیم، آتشفشان، نمایش مسحورکننده ای از گدازه ها را به راه انداخت. من بیرون چادرها کمپ زدم و با یک دوربین بر روی سه پایه، آماده گرفتن عکس هایی از این نمایش طولانی شدم. این تجربه ای بود که هرگز نمی توانم فراموش کنم.

کمپ

کمپی زیر ستارگان در ارتفاع 4800 متری

کوه کانجیروبا هیمال (Kanjiroba Himal) با ارتفاع 6883 متری در شب. این عکس در کمپ نانگدالو (Nangdalo Pass High Camp) در نپال در رشته کوه هیاقتصادیا گرفته شده است.

آتش هیپنوتیزم کننده

آندره فارینا می گوید:

هیچ چیز بهتر از گذراندن وقت با دوستان دور آتش، کمی صحبت کردن و تعریف داستان های ترسناک در وسط ناکجاآباد و تاریکی مطلق نیست. حتما آن را تجربه کنید!

کمپ زیر نور منظومه راه شیری

کمپی به همراه آتش زیر نور ستارگان در کوه برومو (Mount Bromo) در اندونزی.

زندگی در یک فیلم

نیکو فروبرگ می گوید:

یک بار دیگر در سال 2017، پیروز شدم تا به شمال سفر کنم و شفق قطبی مسحورکننده را در کمپ خودم میان برف ها ببینم. این چادر من در کوه نجونزجیاچی (Njunesgeahči) در پارک ملی آبیسکو در سوئد است.

آرامش پس از توفان

ظفر آنیس می گوید:

فقط دو ساعت طول کشید تا منظره زیبای روبه روی ما از رنگ سبز به سفید تبدیل گردد. در حین پایین آمدن ما از قله، بارش برف تبدیل به طوفانی سنگین شد. در طول راستا، بارندگی بود و من تمام امیدم برای گرفتن عکس از ستارگان را از دست داده بودم.

وقتی که خورشید غروب کرد، ابرها کنار رفتند و تمام افراد به چادرهایشان برگشتند. شب آخر این ماجراجویی، بسیار آرام، زیبا و تماشایی شد.

این کمپ در کوه های هیاقتصادیا است.

طوفان در صحرا

لوئیس شاکلتون می گوید:

در سوم ژوئن 2017 در پارک ملی بیگ بند تگزاس، در یک سفر جاده ای تنها، در زمانی که در صحرا کمپ زده بودم، طوفانی را دیدم که در افق از سمت چپ به راست می رفت. این صحنه، قدرتمند، ترسناک و تماشایی بود.

کمپ زمستانی

گرم شدن در یک چادر داغ در زمستانی مرگبار در پارک استانی آلگونکین (Algonquin) در اونتاریو کانادا.

یک لحظه ساکت

الکس هانس می گوید:

من چند هفته ای را در پارک آلگونکین به تنهایی سپری کردم. وقتی به آنجا رسیدم، آرامش و سکوت آنجا مانند یک طلسم فوق العاده من را فرا گرفت. عصرگاه، خودم را با گرفتن عکس هایی زیبا مشغول کردم. برای این عکس، من اجازه دادم تا آتش به ذغال برسد و کم شعله گردد؛ و درست قبل از فشار دادن دکمه دوربین، چند شاخه خشک کاج را به میان آن انداختم. من می خواستم تعادلی زیبا را بین راه شیری و نور آتش که درختان را روشن می نماید، به تصویر بکشم.

راه شیری در پارک ملی جاشواتری (Joshua Tree)

کمپی با دوستانم در پارک ملی جاشواتری برای عکاسی از راه شیری.

شب خنک

تیم کامینسکی می گوید:

این عکس را در حین یک سفر پیاده روی در کوهستان آلپ در سوئیس گرفتم. آتش ما را گرم نگاه می داشت، اما آن شب، در اواخر ماه جولای نسبتا سرد بود.

کارگیل (Kargil)

امان راج می گوید:

با گروهی از دانش آموزان به کارگیل رفتیم تا بچه ها کارگیل را سرشماری کنیم. در آخرین روز پس از اتمام کارها در کنار این دریاچه کشف نشده در نزدیکی کارگیل (لاداخ) در هند، کمپ زدم.

خوابیدن در میان غول پیکرهای قرمز

بکی اف می گوید:

شبی زیبا را در کنار برج های قرمز شنی، زیر ماه درخشان سپری کردم و با صدای بارش باران روی سقف چادرم، از خواب بیدار شدم. این عکس را در صحرای مجاوه (mojave) در کالیفرنیا گرفته ام.

منبع: کجارو / nationalgeographic.com
انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2228

به "عکس هایی خارق العاده از کمپ های زیر نور ستارگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس هایی خارق العاده از کمپ های زیر نور ستارگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید