صنعت گردشگری اردبیل با همکاری نیروی انتظامی رونق می گیرد

به گزارش یادداشت سریع، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: صنعت گردشگری استان با تقویت همکاری میان این اداره کل و نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت و آرامش هر چه بیشتر در مراکز و مناطق گردشگری، رونق می گیرد.

صنعت گردشگری اردبیل با همکاری نیروی انتظامی رونق می گیرد

برای سفر با ارزان تور پوکت همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی ظهر روز 14 آبان ماه در نشست با رئیس پلیس پیشگیری استان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شبانه روزی پرسنل خدوم نیروی انتظامی اظهار کرد: بدون تأمین امنیت و آرامش توسط نیروی انتظامی، توسعه گردشگری استان محقق نخواهد شد.

او اضافه نمود: به فعالان گردشگری، اماکن اقامتی و تأسیسات گردشگری استان بخش نامه نموده ایم تا همکاری تنگاتنگی با نیروی انتظامی، پلیس پیشگیری و اداره اماکن داشته باشند و در این زمینه به دنبال تعامل همه جانبه هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل با اشاره به اهمیت تأمین امنیت در مراکز گردشگری استان اعلام کرد: انتظار می رود پلیس هم چون گذشته در تأمین آرامش و امنیت در این مراکز همکاری داشته باشد تا بتوانیم با جذب گردشگران زمینه را برای رونق مالی در منطقه به وسیله صنعت گردشگری فراهم کنیم.

سرهنگ احدی رئیس پلیس پیشگیری اردبیل نیز در این نشست اظهار کرد: همکاری اماکن گردشگری استان با پلیس موجب کاهش سرقت های برون استانی شده است.

او با قدردانی از همکاری تنگاتنگ اماکن گردشگری توضیح داد: با توجه به اینکه بیشتر دزدان و متخلفان غیربومی، از اماکن گردشگری و اقامتگاه هایی مانند مسافرخانه ها برای اقامت شبانه استفاده می نمایند همکاری این عزیزان با پلیس باعث شده در شش ماه گذشته چندین گروه دزد حرفه ای غیربومی شناسایی و دستگیر شوند.

سرهنگ احدی با اشاره به لزوم افزایش این همکاری ها در راستای حفظ امنیت گردشگران و مردم استان بیان کرد: نیروی انتظامی اردبیل تمام کوشش خود را انجام داده تا گردشگران در نهایت امنیت و آسایش از حضور خود در استان لذت ببرند و با همکاری های متقابل میزان سرقت اشیا و اموال گردشگران کاهش چشمگیری داشته است.

او با تأکید بر اهمیت یادآوری ها و آموزش های ساده به گردشگران برای مراقبت بیشتر از اموال خود و پیشگیری از سرقت، اضافه نمود: همکاری اماکن و فعالان گردشگری و تورلیدرها در راستای آگاهی بخشی به گردشگران باعث می گردد تا از حوادث جزئی که خاطره بد ایجاد می نماید، پرهیز گردد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1291

به "صنعت گردشگری اردبیل با همکاری نیروی انتظامی رونق می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنعت گردشگری اردبیل با همکاری نیروی انتظامی رونق می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید