سالن چندمنظوره ورزشی به زودی در دانشگاه کردستان افتتاح می گردد

به گزارش یادداشت سریع، معاون اداره تربیت بدنی دانشگاه کردستان گفت: عملیات احداث سالن چندمنظوره ورزشی دانشگاه کردستان در حال اجرا است و به زودی این مجموعه افتتاح می گردد.

سالن چندمنظوره ورزشی به زودی در دانشگاه کردستان افتتاح می گردد

ناهید مردوخی، معاون اداره تربیت بدنی دانشگاه کردستان در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه یادداشت سریع، در مورد امکانات ورزشی دانشگاه گفت: دانشگاه کردستان دارای سه سالن چند منظوره ورزشی همراه با استخر است و علاوه بر آن، یک سالن چندمنظوره دیگر در این دانشگاه در دست احداث است که به زودی افتتاح می گردد.

مردوخی افزود: همچنین این دانشگاه دارای زمین فوتبال بزرگ و زمین چمن مصنوعی است و در آن مسابقات دانشجویی برگزار می گردد و دانشجویان می توانند برای تمرینات روزانه از این مجموعه استفاده نمایند.

معاون اداره تربیت بدنی دانشگاه کردستان افزود: البته خوابگاه های دانشگاه کردستان نیز مجهز به تجهیزات ورزشی هستند به نحوی که در خوابگاه دانشجویی خواهران، مجموعه بدنسازی در اختیار دانشجویان قرار گرفته است.

وی ابراز کرد: از سویی در پنج مورد از خوابگاه های خواهران، اتاق تندرستی راه اندازی شده و در سه خوابگاه پسران این اتاق دایر است که خدمات بدنسازی و ایروبیک را به دانشجویان ارائه می دهد.

مردوخی با بیان اینکه فقط دانشجویان، کارکنان و خانواده آنان می توانند از امکانات ورزشی دانشگاه استفاده نمایند، اعلام کرد: در مجموعه های ورزشی دانشگاه کردستان برابر تصمیم وزارت علوم، مسابقات ورزشی مناسبتی نیز برگزار می گردد و جشنواره های درون دانشگاهی در رشته های فوتبال، فوتسال، دو و میدانی، شطرنج، بسکتبال، بدمینتون، والیبال، تنیس روی میز، هندبال، شنا، تکواندو و کاراته، کشتی در این مجموعه برگزار می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 464

به "سالن چندمنظوره ورزشی به زودی در دانشگاه کردستان افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سالن چندمنظوره ورزشی به زودی در دانشگاه کردستان افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید