درآمد 5 میلیونی با فالو و لایک در اینستاگرام

به گزارش یادداشت سریع، سایت های انتشار آگهی، این روز ها به محلی برای کاریابی هم تبدیل شده اند؛ در میان پیشنهادات کاری، وعده درآمد های دلاری هم دیده می گردد یا پیشنهاداتی برای کسب درآمد ماهیانه پنج میلیون تومانی با فالو و لایک در اینستاگرام.

درآمد 5 میلیونی با فالو و لایک در اینستاگرام

به گزارش تجارت نیوز، شرایط مالی و بیکاری های ناشی از کرونا، برخی از افراد را به سمت یافتن شغل در فضای مجازی، به ویژه از نوع دورکاری سوق داده است. آگهی های زیادی برای انواع کار هایی از این دست در سایت هایی مانند دیوار و شیپور دیده می گردد.

در میان این آگهی ها، موارد زیادی به به کسب درآمد از شبکه های اجتماعی اختصاص دارند. بیشتر آگهی دهندگان تاکید نموده اند که وعده آن ها بر خلاف موارد مشابه، کاملا واقعی است.

برخی آگهی ها معادل دلاری درآمد را هم درج نموده اند یا مدعی شده اند افراد می توانند درآمد خود را به ارز های دیگری، چون دلار و روبل دریافت نمایند.

کسب درآمد با فالو و لایک اینستاگرام

آگهی دهندگانی وعده می دهند که افراد می توانند بدون هیچ سرمایه اولیه ای با لایک و فالو در اینستاگرام، درآمد های ماهانه بیشتر از دو میلیون و حتی تا پنج میلیون داشته باشند.

برای مثال، در یک آگهی به افراد وعده داده شده است که در ازای ساخت اکانت اینستاگرام و ورود آن در برنامه ای به عنوان توربو فالوور، می توانند درآمد کسب نمایند؛ به این صورت که در ازای دنبال (فالو) کردن دیگران به آن ها سکه تعلق می گیرد و در ادامه سکه های جمع آوری شده خود را به آگهی دهنده می فروشند.

آگهی دهندگانی وعده می دهند که افراد می توانند بدون هیچ سرمایه اولیه ای با با لایک و فالو در اینستاگرام، درآمد های ماهانه بیشتر از دو میلیون و حتی تا پنج میلیون داشته باشند.

از همکاری در فروش تا بازی در کلیپ

اصطلاحی به عنوان اینستاگرامر نیز در برخی آگهی ها دیده می گردد که نوعی همکاری در فروش کالاست. به این صورت که افراد، محصولاتی را در صفحه اینستاگرام خود معرفی می نمایند و در ازای فروش آنها، پورسانت می گیرند.

تعدادی از آگهی دهندگان نیز به ادمین صفحه اینستاگرام یا تلگرام، آگهی گیرنده، افزایش دنبال نماینده یا تولیدنماینده محتوا، همکاری در فروش یا بازیگر در کلیپ اینستاگرام احتیاج دارند.

برخی حقوق دریافتی را توافقی یا پورسانتی اعلام نموده اند. در برخی آگهی ها، اما میزان حقوق ذکر شده است که بسته به نوع کار از یک میلیون تومان شروع می گردد و تا هشت میلیون تومان نیز می رسد. بیشتر آن ها هم دورکاری هستند.

بازی کن و پول بگیر

بر اساس آگهی های دیوار و شیپور، با بازی های کامپیوتری هم می توان درآمد کسب کرد. برای مثال کاربری برای استخدام فارمر بازی آگهی داده و به افرادی که ترجیحا دانشجو باشند، وعده داده است که با چند ساعت بازی در لپ تاپ خود، می توانند درآمد کسب نمایند.

آگهی هایی برای استخدام گیمر نیز در این سایت ها دیده می گردد. در یکی از آگهی ها برای کار تمام وقت (8 ساعت در روز)، حقوق ماهیانه یک میلیون تومانی پیشنهاد شده است.

برخی آگهی ها نیز کار پاره وقت با حقوق یک تا دو و نیم میلیون تومانی را به افراد پیشنهاد نموده اند که می تواند در طول شبانه روز در شیفت های مختلف انجام گردد.

آگهی هایی برای استخدام گیمر نیز در این سایت ها دیده می گردد. در یکی از آگهی ها برای کار تمام وقت (8 ساعت در روز)، حقوق ماهیانه یک میلیون تومانی پیشنهاد شده است

مدلینگ ژل و بوتاکس

مدلینگ نیز از جمله آگهی های پرتعداد است. البته در برخی از این آگهی ها، رقم مشخصی برای درآمد دیده نمی گردد و به واژه هایی، چون پروژه ای یا توافقی اشاره شده است؛ اما تعدادی از آن ها ارقامی حدود دو تا پنج میلیون تومان را وعده داده اند.

در میان آگهی های مدل، برخی به تزریق ژل و بوتاکس و کاشت ابرو اختصاص دارد.

وعده حقوق 8 میلیوت تومانی برای بازاریابی

همچنین دعوت از بازاریاب و ویزیتور، از جمله آگهی ها پرتعداد در سایت هایی، چون دیوار و شیپور محسوب می شوند. در این نوع آگهی ها در مقابل نوع قرارداد، واژه های پاره وقت، تمام وقت یا پورسانتی دیده می گردد.

میزان حقوق پرداختی هم متفاوت است؛ در میان آنها، هم پیشنهاد های دو تا سه میلیونی دیده می گردد و هم پنج تا هشت میلیون تومانی. برخی البته وعده تسویه حساب روزانه داده اند.

در این آگهی ها، یا اصلا اشاره ای به موضوع بیمه نشده است یا در مقابل این بخش، کلمه دارد، دیده می گردد. در تعداد زیادی از آگهی ها، تاکید شده است که کسب و کار مورد نظر به نیروی خانم احتیاج دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1553

به "درآمد 5 میلیونی با فالو و لایک در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درآمد 5 میلیونی با فالو و لایک در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید