احضار سفیر ایران در آلمان به علت اعتراضات اخیر

به گزارش یادداشت سریع، شبکه الجزیره ادعا کرد که وزارت خارجه آلمان سفیر ایران در این کشور را احضار نموده است.

احضار سفیر ایران در آلمان به علت اعتراضات اخیر

به گزارش ایسنا، شبکه قطری الجزیره به نقل از سخنگوی وزارت خارجه آلمان مدعی شد که این وزارتخانه سفیر جمهوری ایران در این کشور را به علت اعتراضات اخیر ایران احضار نموده است.

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اخیرا در پستی اینستاگرامی نوشت: رویکرد دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی و ملت ایران، همیشه توأم با نفاق و معیار های دوگانه بوده است.

در اغتشاشات اخیر، رهبران سیاسی آمریکا و بعضا اروپا، رسانه های آنان و نیز رسانه های فارسی معاند مورد حمایت غرب، از یک رخدادِ غم انگیزِ در حال آنالیز سوءاستفاده کردند و با شعار حمایت از حقوق ملت ایران، در حمایت از اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت ملت سنگ تمام گذاشتند، اما حضور میلیون ها نفر از ملت در خیابان ها و میادین کشور در حمایت از نظام و کشورشان و مخالفت قاطع با آشوب و اغتشاش را نادیده گرفتند و یا کوچک شمردند.

بی شک جنگِ شناختی و ترکیبی دشمنان علیه ملت ایران، این بار نیز در کنار صد ها پرونده شکست های مفتضحانه آنان در تاریخ ثبت خواهد شد.

مدعیان دفاع از حقوق ملت ایران، بهتر است شعار های دروغین و نخ نمای خود را کنار گذاشته و به چند دهه تحریم های ظالمانه و ضدبشری علیه ملت ایران خاتمه دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1401 بروزرسانی: 6 مهر 1401 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2322

به "احضار سفیر ایران در آلمان به علت اعتراضات اخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احضار سفیر ایران در آلمان به علت اعتراضات اخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید