احداث اولین مدرسه شبانه روزی دختران در بروجرد

به گزارش یادداشت سریع، شهاب روزبهانی ظهر امروز پنجشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه که اولین مدرسه شبانه روزی دختران در بروجرد احداث می گردد، گفت: در گذشته به علت عدم دسترسی مناسب دانش آموزان روستایی به شهر به خصوص در فصل زمستان، دختران برای ادامه تحصیل دچار مشکل گردیده بودند.

احداث اولین مدرسه شبانه روزی دختران در بروجرد

وی اضافه کرد: با پیگیری های صورت گرفته و مساعدت استاندار لرستان و مدیر کل آموزش و پرورش لرستان، 90درصد کار احداث اولین مدرسه شبانه روزی دختران روستایی در بروجرد انجام گرفته و یک خیر اعلام نموده این پروژه را تکمیل می نماید تا در آینده هیچ دختر روستایی به علت محدودیت ترک تحصیل نکند.

اولین خانه کشتی برای دانش آموزان بروجردی احداث می گردد

روزبهانی با تشریح فعالیت های ورزشی اداره آموزش و پرورش بروجرد اظهار داشت: با کوشش ها و پیگیری های صورت گرفته اولین خانه کشتی برای دانش آموزان ایجاد می گردد.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد توضیح داد: به منظور دسترسی بهتر دانش آموزان شرق شهرستان بروجرد؛ خانه کشتی در این منطقه ایجاد گشت که همه می توانند از آن استفاده نمایند.

روزبهانی با بیان اینکه تقاضا برای فعالیت های ورزشی دانش آموزان بالا است، ادامه داد: برای اولین بار در زمین چمن ورزشگاه شهید شیرودی بروجرد آموزش سوارکاری را برای دانش آموزان برنامه ریزی نموده ایم که استقبال بالایی از این طرح گشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به دستاوردهای علمی و فرهنگی دانش آموزان بروجردی اشاره نمود و اظهار داشت: قبولی های کنکور امسال نسبت به سال گذشته 40درصد رگشت داشته است و خوشبختانه امسال 4رتبه زیر 100 و 34 رتبه زیر 1000 داشته ایم که نسبت به سال گذشته رگشت یافته است.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد ادامه داد: امسال 404رتبه استانی در مسابقات فرهنگی و هنری کسب نموده ایم که این خود ثبت یک رکورد است.

روزبهانی توضیح داد: امسال با کوشش دانش آموزان 112رتبه قرآنی در استان کسب گشت و در اکثر مسابقات ورزشی دانش آموزان بروجردی مقام اول تا سوم را کسب کردند.

بر اساس این گزارش، در سرانجام این نشست از یادداشت سریع بروجردی تجلیل به عمل آمد.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 28 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 7

به "احداث اولین مدرسه شبانه روزی دختران در بروجرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث اولین مدرسه شبانه روزی دختران در بروجرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید