کیش خوشمزه می گردد!

به گزارش یادداشت سریع، نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش از 30 اردیبهشت تا 2 خرداد ماه 1403 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش با حضور آژانس های مسافرتی، شرکت های هواپیمایی و حمل ونقل دریایی و زمینی برگزار می گردد.

خبرنگاران: نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی گردشگری کیش از 30 اردیبهشت ماه لغایت 2 خرداد ماه 1403 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می گردد.

کیش خوشمزه می گردد!

جشنواره و نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری، هتل، رستوران، فست فود، کافی شاپ،تجهیزات و صنایع وابسته با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت نمایشگاه های بین المللی کیش با هدف ایجاد فرصتهای هم افزایی مجموعه های هم راستا و همگام در گردشگری، حمایت از توسعه زنجیره ارزش در اقتصاد گردشگری، فراهم نمودن فضاهای مشارکت های B2B، ارتقا سطح آگاهی و دانش افزایی نیروهای انسانی شاغل در گردشگری و حمایت از معرفی خدمات و محصولات ویژه خلاق و نوآور در تقویم رویدادهای نمایشگاه های بین المللی گردشگری قرار داده شده است.

قرار است در این نمایشگاه آژانس های مسافرتی، شرکت های هواپیمایی و حمل ونقل دریایی و زمینی نیز آخرین دستاوردها وتوانمندی های مدیریتی و اجرایی خود را به نمایش بگذارند.

محـورهای نمایشگاه از این قرار عنوان شده است:

عرضه آخرین محصولات وتکنولوژی های صنایع مرتبط

شناسایی و معرفی برندهای برتر صنعت گردشگری

معرفی برندهای نوپا ودرحال توسعه صنایع مرتبط با نمایشگاه در کشور

جذب سرمایه گذار بین المللی با ارائه دستاوردهای ویژه هر صنعت

ارتباط با صاحبنظران و فعالان داخلی و بین المللی صنایع وابسته مرتبط با نمایشگاه

ایجاد بستر گردشگری و توریسم در صنعت های مرتبط با نمایشگاه

ارائه آخرین متدهای علمی و دانشگاهی در حوزه تجهیزات صنایع مرتبط با نمایشگاه

شایان ذکر است ، همایش تخصصی با حضور اساتید و صاحب نظران خوشنام داخلی و بین المللی هر یک از صنایع و انتقال تجربیات، برگزاری نشستهای تخصصی و پرسش و پاسخ، برگزاری کارگاههای آموزشی هر یک از صنایع در سطح های مدیریتی تا اجرایی، برگزاری نشستهای B2B تخصصی و عقد تفاهم نامه های همکاری داخلی و بین المللی و برگزاری دوره توانمند سازی نیروهای شاغل در گردشگری با حمایت آموزشگاه سازمان جهانی گردشگری (UN Tourism) از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه اعلام شده است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 23 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1403 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2484

به "کیش خوشمزه می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیش خوشمزه می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید