قرعه کشی جدید لیگ قهرمانان ، کشور به جای تیم

به گزارش یادداشت سریع، دیگر نام تیم ها از گلدان و گوی خارج نمی گردد و به این ترتیب نام کشورها جایگزین گردیده است.به عنوان مثال وقتی ایران از 4 سهمیه برخوردار باشد، نام ایران با 4 شماره از یک تا 4 در گلدان ها قرار می گیرد.

قرعه کشی جدید لیگ قهرمانان ، کشور به جای تیم

به گزارش یادداشت سریع ،بنابر اعلام مدیر روابط عمومی باشگاه، آیین قرعه کشی لیگ قهرمانان 2019 آسیا که اول آذر ماه برگزار می گردد با تغییراتی روبرو خواهد بود.

با توجه به مسائل مطرح گردیده از سوی مسئولان اجرایی برگزاری مسابقات که در حاشیه بازی رفت مرحله نیمه پایانی رقابت ها و در جلساتی با حضور نمایندگان باشگاه پرسپولیس مطرح شد،از جمله تغییرات در نحوه برگزاری مراسم قرعه کشی این خواهد بود که دیگر نام تیم ها از گلدان و گوی خارج نمی گردد و به این ترتیب نام کشورها جایگزین گردیده است.به عنوان مثال وقتی ایران از 4 سهمیه برخوردار باشد، نام ایران با 4 شماره از یک تا 4 در گلدان ها قرار می گیرد.

خمارلو همچنین از مسائل مطرح گردیده در این نشست ها به عدم برخورد تیم های غرب و شرق آسیا تا فینال بازی ها اشاره داشت و گفت:پیش از این اخباری مطرح گردیده بود مبنی بر اینکه از دوره بعدی رقابت ها، تیم های غرب و شرق آسیا قبل از فینال بازی ها و در مراحل پایین تر به مصاف یکدیگر خواهند رفت اما با توجه به مسائل مطرح گردیده در دوحه، شیوه کنونی در دوره آتی لیگ قهرمانان نیز دنبال خواهد شد.

3-185

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 22 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 63

به "قرعه کشی جدید لیگ قهرمانان ، کشور به جای تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی جدید لیگ قهرمانان ، کشور به جای تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید