شرکت بسته بندی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

به گزارش یادداشت سریع، بسیاری از صنایع برای نگهداری و فروش محصولات خود احتیاج به بسته بندی مناسب و در عین حال با کیفیت دارند. انتخاب یک شرکت بسته بندی معتبر به صاحبان صنایع یاری می نماید تا برترین بسته بندی را از نظر متریال و طراحی برای محصولات خود به کار گرفته و استفاده کنند. بسته بندی با کیفیت و مناسب از محصول در برابر ضربه، شکستگی و نور خورشید محافظت نموده و بعلاوه در صورت برخورداری از طراحی شکیل و زیبا می تواند به فروش بیشتر نیز یاری نماید.

شرکت بسته بندی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ارائه انواع بسته بندی کالا و محصولات در شرکت بسته بندی

شرکت بسته بندی به طور کلی از طراحی گرفته تا چاپ و ساخت بسته بندی را انجام داده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. اما انواع بسته بندی که جهت قرارگیری کالا و محصولات به وسیله این گونه شرکت ها ارائه می شوند عبارتند از:

 • بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی از جمله فراوریاتی است که به وسیله شرکت های بسته بندی انجام می شود. اینگونه بسته بندی ها شامل محصولاتی مانند جعبه دستمال کاغذی، جعبه کرم، جعبه رنگ مو، جعبه قرص و شربت و غیره است
 • بسته بندی صنعتی نیز از دیگر بسته بندی های بسیار مهم است که جهت طیف وسیعی از محصولات طراحی و ساخته می شود. محصولاتی مانند لوازم یدکی، قطعات صنعتی، یراق آلات، ابزار و غیره داخل چنین بسته بندی هایی قرار می گیرند.
 • بسته بندی آموزشی و فرهنگی از بسته بندی های محسوب شده که نقش مهمی در معرفی محصول دارد. انتخاب شرکت چاپ و بسته بندی مناسب برای سفارش این نوع بسته بندی بسیار ضروری خواهد بود. جعبه پازل، جعبه اسباب بازی، جعبه صنایع دستی و غیره از جمله بسته بندی های فرهنگی و آموزشی محسوب می شوند.
 • بسته بندی محصولات برقی نیز از آن نوع بسته بندی هایی به شمار آمده که طراحی استراکچر در آن نقش مهمی دارد. از آنجا که لوازم برقی در برابر هرگونه ضربه و یا فشار آسیب پذیر هستند ضروری است از بسته بندی های خاص و مناسب آن استفاده شود. بسته بندی با توجه به نوع محصول برقی در طراحی های متفاوتی اجرا شده و سپس فراوری می شود.
 • بسته بندی لوازم خانگی نیز مانند لوازم برقی باید از نظر استراکچر و طراحی فوق العاده باشد. در شرکت بسته بندی با توجه به وزن محصول و ابعاد آن برترین طراحی جهت فراوری بسته بندی صورت می گیرد. سپس از چاپ با کیفیت و بسیار مرغوب نیز بر روی بسته بندی استفاده شده و به مشتریان ارائه می شود.
 • بسته بندی پوشاک نیز در انواع پلاستیکی و مقوایی مانند جعبه پیراهن، جعبه کفش و غیره فراوری می شود.

بسته بندی در حوزه محصولات غذایی

بسته بندی غذا از جمله بسته بندی هایی محسوب شده که علاوه بر کیفیت و خلاقیت، بهداشتی بودن آن نیز بسیار مهم است. در شرکت های فراوری و چاپ بسته بندی برای بسته بندی غذا از مقوا و سایر متریال های متناسب با نوع محصول خوراکی استفاده می شود. به عنوان مثال بسته بندی فست فود متفاوت از بسته بندی که برای شیرینی و شکلات در نظر گرفته شده، خواهد بود.

مقواهای بهداشتی مانند نچرال کرافت و مقوا ایندربرد از جمله مواد اولیه ای است که جهت فراوری این گونه بسته بندی ها استفاده می شود. بعلاوه از برترین چاپ فلکسو و چاپ افست بر روی بسته بندی بهره گرفته شده تا به مجذوب کنندهیت و تبلیغ هرچه بیشتر محصول یاری نماید.

مهم ترین ویژگی های شرکت چاپ و بسته بندی

اگر در پی یک شرکت چاپ و بسته بندی مناسب و معتبر جهت محصولات خود هستید بهتر است ابتدا با ویژگی های این شرکت ها بیشتر آشنا شوید.

فراوری جعبه و بسته بندی در تنوع بالا

فراوری جعبه و بسته بندی در تنوع بالا

یکی از مهم ترین مشخصه های شرکت بسته بندی در تهران توانایی فراوری و چاپ بسته بندی در انواع مختلف است. برای این منظور شرکت احتیاج به دستگاه های مختلف فراوری و چاپ داشته تا بتواند مطابق با سفارش مشتری بسته بندی را در طراحی و ابعاد مختلف فراوری نماید. مجموعه پویا فراز از باسابقه ترین شرکت های چاپ و بسته بندی در تهران به شمار می آید که مجهز به انواع دستگاه ها و ماشین آلات جهت فراوری و چاپ بسته بندی در تنوع فوق العاده است. براساس این ویژگی جای نگرانی برای سفارشات نبوده چرا که بر اساس سلیقه و نظر مشتری بسته بندی طراحی، چاپ و فراوری خواهد شد.

برخورداری از طراحان خلاق

کیفیت طراحی بسته بندی در تهران ارتباط مستقیمی با شرکت بسته بندی دارد. چنانچه شرکت از طراحان خلاق و باتجربه برخوردار باشد بسته بندی ها نیز در طرح های متنوع، مجذوب کننده و گیرا صورت خواهد گرفت. به کارگیری صحیح رنگ ها و تطابق آن با طراحی بسته بندی باعث می شود تا محصول عرضه شده در فکر خریداران به صورت دائمی ثبت شود.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در فراوری بسته بندی

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد شرکت بسته بندی تهران استفاده از برترین مواد اولیه با کیفیت و مرغوب در فراوری انواع بسته بندی است. در مجموعه پویا فراز از مقواهای درجه یک در ضخامت های مختلف با توجه سفارش مشتریان جهت بدنه بسته بندی استفاده می شود. رویه بسته بندی نیز در انواع مختلفی از جمله چرم، گلاسه، نایلون و غیره با برترین کیفیت انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد. بعلاوه بهره گیری از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت باعث آسیب به محیط زیست نشده و قابلیت بازیافت پذیری دارد.

قیمت مناسب بسته بندی

قیمت مناسب برای بسته بندی یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که فراوریکنندگان برای بسته بندی محصولات خود به آن توجه دارند. در شرکت چاپ و بسته بندی پویا فراز برای ارائه انواع جعبه ها و بسته بندی ها قیمت مناسب و به صرفه در نظر گرفته شده است. این شرکت بسته بندی سعی نموده است ضمن به کارگیری مواد اولیه با کیفیت و طراحی فوق العاده، قیمت نهایی بسته بندی را پایین آورده تا مشتریان بتوانند سفارشات خود را در تیراژ بالا ثبت کنند.

تحویل به موقع سفارشات

چنانچه سفارشات بسته بندی در موعد مقرر آماده نشود باعث ضرر و زیان به فراوریکنندگان و صاحبان صنایع خواهد شد. از این رو مجموعه پویا فراز تمامی سفارشات مشتریان را در هر حجم و تعدادی به موقع آماده و ارسال می کند.

جمع بندی شرکت بسته بندی

بسیاری از صنایع فراوریی مانند لوازم خانگی، لوازم برقی، لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک و صنایع غذایی برای نگهداری و فروش محصولات خود احتیاج به بسته بندی های مناسب، شیک و باکیفیت دارند. از این رو انتخاب یک شرکت بسته بندی معتبر و باسابقه امری بسیار مهم خواهد بود. بعضی از مهم ترین ویژگی های این شرکت ها عبارتند از:

 • فراوری جعبه و بسته بندی در تنوع بالا
 • برخورداری از طراحان خلاق
 • استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در فراوری بسته بندی
 • قیمت مناسب بسته بندی
 • تحویل به موقع سفارشات

برای سفارش و خرید انواع جعبه و بسته بندی در سایزهای مختلف می توانید به سایت پویا فراز مراجعه نمایید.

سوالات متداول

 1. در شرکت بسته بندی برای فراوری جعبه و بسته بندی چه مراحلی طی می شود؟

در این شرکت ها طراحی، چاپ و فراوری بسته بندی به صورت کامل انجام می شود.

 1. نحوه چاپ بر روی بسته بندی چه تاثیری برندسازی محصول دارد؟

علاوه بر در نظر گرفتن طراحی مناسب، نحوه چاپ و کیفیت آن نقش مهمی در ظاهر بسته بندی و ثبت آن در فکر مشتریان دارد.

 1. برترین شرکت بسته بندی از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

ارائه بسته بندی در تنوع بالا، طراحی خلاقانه بسته بندی، قیمت مناسب و تحویل به موقع از جمله این ویژگی ها به شمار می آیند.

منبع: فرارو
انتشار: 29 فروردین 1402 بروزرسانی: 29 فروردین 1402 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2411

به "شرکت بسته بندی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت بسته بندی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید