دستمزد نجومی بازیگر مشهور بابت هر کلمه!

به گزارش یادداشت سریع، خبرنگاران : وقتی صحبت از حقایق فیلم های سینمایی می گردد، موارد زیادی به ذهن مخاطبان می رسد که برخی از آن ها جذاب هستند. گاهی این حقیقت ها به اندازه ای جالب می شوند که نظر شما را کاملا به خود جلب می نماید و ممکن است شما نیز آن ها را با کسانی که در ارتباط هستید به اشتراک بگذارید.

دستمزد نجومی بازیگر مشهور بابت هر کلمه!

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، در اینجا حقایقی از 4 فیلم سینمایی می بینید که گاهی برای خود بازیگران فیلم شگفت انگیز هستند.

بیگانه: رستاخیز Alien: Resurrection

فیلم سینمایی بیگانه: رستاخیز یکی از مهمترین آثار از مجموعه فیلم های بیگانه محسوب می گردد. در این فیلم سکانسی وجود دارد که بازیگران مشغول بازی بسکتبال هستند. سیگورنی ویور باید از یک نقطه دور و بدون نگاه کردن به داخل سبد پرتابی کند؛ از آنجایی که این کار سختی بود، کارگردان می خواست این بخش را با جلوه های ویژه تکمیل کند. بر خلاف انتظار کارگردان در چند سکانس ابتدایی توانست خودش این کار را انجام دهد.

ترمیناتور 2:روز قضاوت Terminator 2: Judgment Day

این فیلم ممکن است از نگاه بسیاری از مخاطبان سینمایی بهترین قسمت مجموعه سینمایی ترمیناتور باشد که آرنولد شوارتزنگر در آن بازی می نماید، اما بر خلاف انتظار شما این بازیگر 15 میلیون دلار برای این فیلم دستمزد گرفته و تنها 700 کلمه را در طول مدت زمان فیلم بیان می نماید. در واقع او برای هر کلمه 21 هزار و 429 هزار دلار دریافت نموده است. طبق این محاسبات دیالوگ معروف او یعنی اگر میخواهی زنده بمانی با من بیا 171 هزار دلار برای او درآمد داشته است.

هالووین Halloween

فیلم سینمایی هالووین یکی از آثار شاخص در ژانر وحشت است. به جز شیوه ساخت فوق العاده، موسیقی متن و سکانس ابتدایی، شخصیت مایکل مایرز و ماسک عجیب و غریبش این فیلم را به یک اثر ترسناک تبدیل نموده است. بر خلاف انتظار عده ای، مدت زیادی برای ساخت و رسیدن به ایده این ماسک صرف نشد. در واقع ماسک مربوط به کاپیتان کرک در فیلم سینمایی پیشتازان فضا را به رنگ سفید درآوردند و از آن استفاده کردند. طراح صحنه فیلم در این باره گفته بود که چون بودجه ساخت آن ها کم بوده این ماسک را به ارزش 1.92 دلار خریداری نموده است.

امپراتوری ضربه می زند The Empire Strikes Back

طراح صحنه بودن یک فیلم اختیارات منحصر به فردی را در به شما می دهد؛ چراکه گاهی طراح های صحنه کارهایی را انجام می دهند که فقط خودشان و عوامل طراح صحنه از آن خبر دارند. این دقیقا همان اتفاقی است که در فیلم امپراتوری ضربه می زند از مجموعه فیلم های جنگ ستارگان افتاد و تیم طراح صحنه تصمیم گرفتند یک سیب زمینی و کفش شناور را به یکی از صحنه های فیلم اضافه نمایند. حتی جورج لوکاس، تهیه نماینده و نویسنده فیلم هم از این موضوع اطلاع نداشت و سال ها بعد از اکران فیلم متوجه آن شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1606

به "دستمزد نجومی بازیگر مشهور بابت هر کلمه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد نجومی بازیگر مشهور بابت هر کلمه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید