خبرنگاران انتشار کتاب ایران اکنون در کرواسی

به گزارش یادداشت سریع، بلگراد- خبرنگاران- کتاب ایران اکنون که روایتی مصور از تمدن، جاذبه های تاریخی، فرهنگ عمومی و معرفی صنایع دستی ایران است به زودی در کرواسی منتشر خواهد شد و در دسترس علاقمندان تمدن و جاذبه های تاریخی کشورمان قرار خواهد گرفت.

خبرنگاران انتشار کتاب ایران اکنون در کرواسی

به گزارش خبرنگاران، این کتاب توسط ایوان جوگیچ شهروند 35 ساله کرواسی و فعال در صنعت توریستی که از سال 2018 میلادی به ایران و شهر اصفهان مهاجرت نموده، نوشته شده است.

وی پروژه های مختلفی برای معرفی فرهنگ و تاریخ ایران اجرا نموده و همچنین در دست اجرا دارد.

جوگیچ از نقاط دیدنی ایران تصاویر منحصر به فردی تهیه نموده است که علاوه بر انتشار توسط میراث فرهنگی کشورمان در کتاب وی نیز منتشر خواهد شد. کتاب ایرانِ اکنون همچنین در بردارنده معرفی منحصر به فردی از میراث فرهنگی و صنایع دستی مناطق مختلف کشورمان است.

وی که اخیرا در مصاحبه های متعددی با رسانه های کرواسی در خصوص تجربه های خود از ایران و کتابش گفته، کمپینی نیز برای حمایت از پروژه های فرهنگی خود در معرفی ایران به راه انداخته است.

نویسنده کتاب ایرانِ اکنون در گفت و گو با سایت تلگرام کرواسی اعلام کرد: ایرانیان مردم شریفی هستند و علاقه فراوان به ملت های دیگر و مشارکت در تجربه های مثبت دارند.

جوگیچ همچنین با اشاره به همسر ایرانی خود که نقش بسیاری را در تهیه آثار وی داشته اضافه نمود: از توقف فعالیت های صنعت توریستی به دلیل شیوع بیماری همه گیر کرونا؛ برای نوشتن کتابی در باره ایران فرصت پیدا کردم.

اخیرا نیز در کرواسی کتابی به نام در سرزمین مردمان نجیب در باره کشورمان منتشر شده که علاقمندان زیادی را به خود جلب نموده است.

این کتاب یا سفرنامه که توسط هروویه روپچیچ توریست کرواسی نوشته شده است، نتیجه 2 ماه ایرانگردی یک شهروند علاقمند کرواسی به کشورمان بوده که خوانندگان زیادی را جذب نموده به طوری که در فهرست سه کتاب پرفروش کتاب فروشی آنلاین کرواسی قرار گرفته است.

سفرنامه روپچیچ به ایران دعوتی برای سفر معنوی و یادآور ارزش های انسانی و جمعی دنیا عنوان شده است. این توریست کرواسی هرگز تصور نمی کرد که به خاطر ویروس همه گیر کووید-19 در سال 2020 چه بن بستی در انتظار توریستی و توریستان خواهد بود.

این کتاب که به وسیله تارنمای کتابفروشی آنلاین کرواسی (Vbz.hr) در معرض فروش است و قرار بود که در نمایشگاه بین المللی کتاب اینترلیبر زاگرب عرضه گردد اما به دلیل بیماری همه گیر کرونا، این نمایشگاه برگزار نشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1355

به "خبرنگاران انتشار کتاب ایران اکنون در کرواسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انتشار کتاب ایران اکنون در کرواسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید