با محبوب ترین رستوران رباتیک هند آشنا شوید ، برنامه ریزی ربات ها به زبان انگلیسی ، حضور ربات کوچک ویژه بازی با بچه ها

به گزارش یادداشت سریع، رستوران کرالا در هند هیچ پیشخدمت انسانی ندارد و تمامی نیروهای این رستوران از ربات ها تشکیل شده است. این رستوران تصمیم گرفته طرحی نو ازحضور ربات ها در محیط کار را به مخاطبان خود نشان دهد.

با محبوب ترین رستوران رباتیک هند آشنا شوید ، برنامه ریزی ربات ها به زبان انگلیسی ، حضور ربات کوچک ویژه بازی با بچه ها

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، رستوران کرالا پیشخدمت هایی بسیار متفاوت با همه جای جهان دارد. درواقع در این رستوران خبری از افرادی نیست که با منوی رستوران بالای سر مشتریان ظاهر می شوند، بلکه در این رستوران همه چیز به عهده ربات ها است.

این ربات ها به راحتی بین صندلی های رستوران حرکت می نمایند و با ثبت سفارش و برقراری ارتباط با مشتریان نقشی مهم در رونق این مجموعه ایفا می نمایند. بسیاری از مشتریان صرفا برای تماشای این ربات ها وارد رستوران می شوند. پس از اتمام سفارش و ثبت آن ربات ها وارد آشپزخانه رستوران می شوند و لیست سفارشات را به آشپز می دهند.

روبات ها برای ارتباط با مشتریان به زبان انگلیسی برنامه ریزی شده اند. جدا از سه پیشخدمت رباتیک، یک ربات دیگر برای تفریح بچه ها در رستوران حضور دارد. این ربات کوچکتر از سایر ربات ها است و با بچه ها تمرین می نماید و آواز می خواند.

منیان پیللا راجو، مدیر روابط عمومی این رستوران، در مورد فعالیت های این مجموعه می گوید: کوشش ما این است تا صنعت فناوری و صنایع غذایی را نزدیکتر کنیم. مردم به رستوران نمی آیند که صرفا غذا بخورند بلکه در پی گذراندن اوقاتی خوش در مجموعه ما خواهند بود.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2354

به "با محبوب ترین رستوران رباتیک هند آشنا شوید ، برنامه ریزی ربات ها به زبان انگلیسی ، حضور ربات کوچک ویژه بازی با بچه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با محبوب ترین رستوران رباتیک هند آشنا شوید ، برنامه ریزی ربات ها به زبان انگلیسی ، حضور ربات کوچک ویژه بازی با بچه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید