اعمال محدودیت ترافیکی سرانجام هفته در جاده های شمال، رصد تردد با 2260 ترددشمار

به گزارش یادداشت سریع، مقام مسؤول مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز آدینه 20 تیر از کرج و ابتدای آزاد راه تهران-شمال به مرزن آباد و در محور هراز تردد خودرو از ساعت 15 تا 22 روز آدینه از رودهن به آمل ممنوع است.

اعمال محدودیت ترافیکی سرانجام هفته در جاده های شمال، رصد تردد با 2260 ترددشمار

به گزارش یادداشت سریع به نقل از فارس، ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها بیان نمود: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز ، فیروزکوه، کندوان، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس نیمه سنگین است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها ادامه داد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

رصد تردد جاده ها با 2260 دستگاه ترددشمار

وی بیان نمود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2260 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 0.9 درصد کاهش دارد در همین مدتهمچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه ها کرج-تهران پرترافیک ترین آزادراه کشور

محرابی نیا اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه تهران-کرج ثبت شد.

محدودیت ترافیکی جاده های شمال تا روز شنبه 21 تیر 99

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز آدینه 20 تیر از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز آدینه 20 تیر از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

هراز روز 20 تیر یک طرفه می گردد

وی افزود: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 22 روز آدینه 20 تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 22 روز آدینه 220 تیر از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

ممنوعیت تردد کامیون در هراز و کندوان

محرابی نیا اظهار کرد: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون و در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است، همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز و از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و آدینه هفته جاری در محور هراز ممنوع است.

وی گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 روز شنبه 21 تیر در محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها افزود: در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین-همدان در کیلومتر 110 ، جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، محور فنوج-اسپکه واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان , جاده خرم آباد-پل دختر در استان لرستان ، به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1110

به "اعمال محدودیت ترافیکی سرانجام هفته در جاده های شمال، رصد تردد با 2260 ترددشمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال محدودیت ترافیکی سرانجام هفته در جاده های شمال، رصد تردد با 2260 ترددشمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید