چند ترفند کابردی برای افزایش سرعت وای فای

به گزارش یادداشت سریع، کاربران اینترنت به تازگی متوجه شده اند که سرعت وای فای با دو ترفند کمتر شناخته شده آنتن بهبود یافته، ترفند هایی که مشابه به روزرسانی فوری است.

چند ترفند کابردی برای افزایش سرعت وای فای

به گزارش همشهری به نقل از روزنامه سان، آنتن های روتر وای فای شما می تواند کلیدی برای رسیدن به سرعت بسیار بیشتر در خانه باشد. اگر با سرعت پایین وای فای مشکل دارید، دو ترفند آنتن دهی زیر ارزش امتحان کردن را دارد.

اگر نمی توانید هیچ آنتنی را روی روتر خود مشاهده کنید، به این معنی است که آن ها در داخل دستگاه هستند و شما نمی توانید موقعیت آن ها را تغییر دهید، بنابراین فقط مطمئن شوید که روتر در برترین مکان برای ارائه ابزار های شما واقع شده است. کسانی که آنتن دارند، دو راه را می توانند برای بهبود سرعت وای فای خود به کار گیرند.

پیدا کردن موقعیت مناسب

بالا بودن همه آنتن ها، همواره برترین انتخاب نیست. به گزارش سی نت، نباید همه آنتن ها را در یک موقعیت قرار دهید. عمود کردن بر یکدیگر از جمله رایج ترین توصیه ها است. هر چه آنتن های بیشتری داشته باشید، موقعیت های بیشتری را می توانید امتحان کنید. طبق گزارش لایف وایر، روتر های دارای سه آنتن باید در یک زاویه تعیین قرار گیرند. به عنوان مثال آنتن وسط مستقیم به بالا و آنتین های جانبی در زاویه 45 درجه قرار گیرند. اگر می خواهید بیش از یک طبقه را پوشش دهید، قرار دادن آنتن ها در موقعیت های مختلف توصیه می گردد.

آنتن نو اضافه کنید

اگر تغییر جهت مجدد آنتن ها باعث افزایش سرعت وای فای نمی گردد، ممکن است لازم باشد آن ها را تعویض کنید. این ترفندی است که مایکروسافت در صفحه پشتیبانی خود شرح داده است. آنتن های روتر را معمولا می توان در هر جهت و زاویه ای ثابت کرد.

بنابراین، اگر یک روتر را در نزدیکی دیوار بیرونی قرار دهید، نیمی از سیگنال های بی سیم خود را به دنیای بیرون ارسال می کنید. با این حال، بسیاری از روتر ها دارای آنتن هایی هستند که می توان آن ها را جابجا کرد. مایکروسافت شرح می دهد: اگر یک آنتن چند سویه را با یک آنتن با بهره بالا جایگزین کنید، می توانید سیگنال بی سیم روتر را به سمتی که می خواهید نشانه گیری کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1402 بروزرسانی: 16 مرداد 1402 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2455

به "چند ترفند کابردی برای افزایش سرعت وای فای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند ترفند کابردی برای افزایش سرعت وای فای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید