مقاله: موزه ملی قطر، حافظ میراث و تاریخ این کشور

به گزارش یادداشت سریع، موزه ملی قطر به وسیله ژان نوول به شکل دیسک های متصل به هم ساخته شده است که از رز کویر الهام گرفته شده است. این موزه مکان ایده الی برای مردم، دانش آموزان و دانشجویان و افرادی است که به موزه ها علاقمند هستند. این موزه نقش یک نهاد فرهنگی را از نو تعریف می نماید و باعث ترویج روح مشارکت و رشد می گردد. موزه ملی قطر علاوه بر گالری ها دارای یک تالار کنفرانس با 220 جایگاه، 2 فروشگاه اوت لت و دو کافه و رستوران، یک انجمن تخصصی غذایی که وظیفه آن حفظ سنت های غذایی است، مرکز تحقیقات و آزمایشگاه و یک پارک پر از گیاهان بومی است.

مقاله: موزه ملی قطر، حافظ میراث و تاریخ این کشور

این موزه که در 28 مارس 2019 افتتاح می گردد، گذشته، حال و آینده قطر را گرامی داشته و حفظ می نماید. ساختار این موزه شکل پیچیده ای دارد و چندین صفحه را نشان می دهد که به یکدیگر متصل شده اند و حلقه ای از گالری های مختلف را به دور محوطه مرکزی تشکیل می دهد.

موزه ملی قطر در حال حاضر در حال ساخت است و قرار است در تاریخ 28 مارس 2019، معادل 8 فروردین 1398 افتتاح گردد. بازدیدنمایندگان می توانند با بازدید از این موزه درباره گذشته قطر و چگونگیِ تشکیل این کشور و شهرهایش و تبدیل شدن آن به یک کشور مدرن اطلاعات خوبی کسب نمایند و درباره پیشرفت سریع قطر با یکدیگر بحث و مصاحبه نمایند. ویزای کاری قطر

روش های خلاقانه ارائه آثار در این موزه، مرزها را کنار زده و می تواند باعث هیجان مخاطبین گردد و آن ها را شگفت زده کند. تمام دیوارهای موزه مانند پرده سینما به نمایش تاریخ قطر می پردازند. تاریخ شفاهی این کشور برای بازدیدنمایندگان بیان می گردد و دستگاه های تلفن همراه دستی، مردم را در نمایش های موضوعی مختلف راهنمایی می نمایند.

منبع مقاله: موزه ملی قطر، حافظ میراث و تاریخ این کشور

انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2077

به "مقاله: موزه ملی قطر، حافظ میراث و تاریخ این کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: موزه ملی قطر، حافظ میراث و تاریخ این کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید