لندو سود وام ها را کاهش و مدت بازپرداخت را افزایش داد!

به گزارش یادداشت سریع، لندو با همکاری بانک آینده وام بانکی تمام آنلاین ارائه می دهد. در گذشته بازپرداخت که مشتریان پرداخت می کردند شامل سود بانکی به اضافه پیش پرداخت لندو بود؛ از ابتدای شهریور اندازه پیش پرداخت لندو کاهش محسوسی پیدا نموده و مدت زمان بازپرداخت نیز افزایش یافته است تا دریافت وام بانکی بیش از پیش مقرون به صرفه تر و راحت تر گردد.

لندو سود وام ها را کاهش و مدت بازپرداخت را افزایش داد!

به گزارش روابط عمومی لندو از شهریور ماه 1401، این شرکت پیش پرداخت دریافتی خود را کاهش محسوسی داده است. به عنوان مثال در وام 20 میلیون تومانی لندو، 700 هزار تومان از کل مبلغ بازپرداخت کم شده است.

علاوه بر کاهش نرخ کارمزد لندو، نحوه بازپرداخت و تعداد اقساط وام بانکی لندو نیز کاهش و شرایط مشتریان بهبود پیدا نموده است. از این به بعد سود اقساط ماهانه مشتریان، فقط همان سود 18 درصد بانکی خواهد بود؛ به طور مثال در گذشته اقساط ماهانه وام 20 میلیون تومانی لندو، 2 میلیون و 70 هزار تومان بود که در حال حاضر این عدد به 1 میلیون و 800 تومان رسیده است. بعلاوه مدت زمان بازپرداخت وام نیز افزایش یافته است که شرایط وام گرفتن را راحت تر می نماید. تا پیش از این مهلت بازپرداخت اقساط به محض دریافت وام آغاز می شد، ولی در روش تازه مشتری یک ماه بعد از دریافت وام، آغاز به بازپرداخت اقساط خود می نماید.

در نتیجه مزیت های مالی دریافت وام از لندو بیشتر از قبل شده است و مشتری ها می توانند با حداقل سود و در حداکثر زمان بازپرداخت ممکن، دریافت وام داشته باشند و اقدام به خرید کالا یا خدمات مورد نظر خود نمایند.

مشتریان لندو نیز مانند مشتریان سایر سامانه های ارایه دهنده وام، بعد از واریز پیش پرداخت، می توانند وام خود را دریافت نمایند و در ادامه 12 قسط پرداخت خواهند کرد.

هرچند وام بانکی لندو تفاوت های بارزی با سایر پلتفرم های ارایه دهنده وام دارد، لندو تنها ارایه دهنده وام در کشور است که وام خود را فقط با دریافت سفته و بدون احتیاج به چک و ضامن ارائه می دهد. بعلاوه تمام مراحل ثبت، درخواست و دریافت وام در لندو آنلاین است و مشتریان حتی برای کارهایی مانند افتتاح حساب یا خرید سفته احتیاج به مراجعه حضوری به بانک ندارند؛ تمام مراحل در لندو کاملا آنلاین و با استفاده از سفته و امضای الکترونیکی انجام می گردد.

مشتریان لندو بعد از دریافت وام خود می توانند اقدام به خرید کالا و خدمات متنوعی از بیش از هزار فروشگاه مختلف نمایند؛ کالاهایی مانند لپ تاپ، موبایل، بیمه، تورها و وسایل سفری، آلات موسیقی، وسایل خانه و غیره.

برای اطلاع بیشتر و ثبت درخواست وام در لندو می توانید به سایت آن مراجعه کنید.

منبع: مجله شنبه
انتشار: 19 شهریور 1401 بروزرسانی: 19 شهریور 1401 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2312

به "لندو سود وام ها را کاهش و مدت بازپرداخت را افزایش داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لندو سود وام ها را کاهش و مدت بازپرداخت را افزایش داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید