امیرحسین فتحی: رأی محرومیت باقری از سوی ما دائم الاجراست، مجیدی باید در تمرینات حضور داشته باشد

به گزارش یادداشت سریع، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت که از غیبت فرهاد مجیدی اطلاعی ندارد و باید در تمرینات حضور داشته باشد.

امیرحسین فتحی: رأی محرومیت باقری از سوی ما دائم الاجراست، مجیدی باید در تمرینات حضور داشته باشد

به گزارش یادداشت سریع و به نقل از سایت باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی در حاشیه جلسه امروز (دوشنبه) هیئت مدیره استقلال در جمع یادداشت سریع گفت: چهارمین جلسه هیئت مدیره در سال 1398 بسیار خوب مانند جلسات قبلی برگزار گردید و رویکرد مالی داشت، تصمیمات خوبی گرفتیم و مطمئن باشید که طرفداران از نتایج این جلسات بهره مند خواهند شد.

وی درباره نتایج استقلال در هفته های اخیر توضیح داد: در مورد مسائل فنی من نباید صحبت کنم و در این باره آقای شفر صحبت می نمایند. من در باشگاه به همراه همکارانم آقایان خطیر، مباشری، دکتر نوروزی و همه کادر باشگاه تمام توان خود را برای نتیجه دریافت تیم گذاشته ایم. در دربی ما تیم بد نبودیم اما روز ما نبود. ما باید برنده دربی می شدیم و در نهایت تبعات دربی به دیدار سایپا کشیده شد. با یاری طرفداران و اصحاب رسانه تیم به روند خوب خود بازگشته و امیدوارم طرفداران حمایت نمایند تا روزهای بهتری در استقلال داشته باشیم.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا تصمیم جدیدی درباره فرشید باقری اتخاذ شده یا نه، گفت: رأی قبلی لازم الاجرا است و ایشان محروم هستند. آقای شفر یک نامه رسمی برای محرومیت ایشان نوشته و نامه دیگری نوشته نشده است. تصمیم باشگاه در مورد ادامه محرومیت ایشان دائم الاجرا است.

وی ادامه داد: هر باشگاهی قوانین خود را دارد و من درباره دیگر باشگاه ها صحبت نمی کنم. ما نسبت به حرکت ایشان واکنش نشان دادیم و تصمیم خاص دیگری گرفته نشده است.

فتحی در پاسخ به این سؤال که چرا فرهاد مجیدی در تمرینات غیبت دارد، گفت: مجیدی باید در تمرینات حضور داشته باشند و من اطلاعی ندارم. مادربزرگ ایشان به رحمت خدا رفته است و با هماهنگی کادر فنی ایشان در مراسم مادربزرگ خود حضور داشتند.

وی در واکنش به حاشیه های ایجادشده درباره شادی استقلالی ها برابر سپاهان، اعلام کرد: درباره شادی از خود تیم سؤال کنید. از بردن بازی بسیار شادمان شدم و لذت بردم. اگر اتفاق خاصی افتاده، من بی اطلاع هستم.

مدیرعامل استقلال در ادامه درباره بحث تمدید قراردادها، گفت: قرارداد پاتوسی و ایسما تا 1.5 سال اعتبار دارد و تا سرانجام فصل دیگر او بازیکن استقلال است و هیچ منعی وجود ندارد. کمیته جابجایی تشکیل خواهد شد و بازیکنان مورد نظر به زودی اضافه می شوند.

فتحی در واکنش به شایعه اختلاف دوباره خطیر و شفر، عنوان نمود: من ندیدم مسئله ای میان خطیر و شفر وجود داشته باشد. اگر ما بخواهیم تکذیب کنیم، باید صبح و شب خبر تکذیب کنیم. ما اختلافات سلیقه زیادی داریم و این اختلافات طبیعی است. بین همه اعضای باشگاه اختلاف سلیقه وجود دارد اما مسئله ای وجود ندارد و در فوتبال این مسئله طبیعی است. ما کنار شفر هستیم و شفر در خدمت استقلال است تا تیم به اوج برسد.

او همچنین در بخش بعدی صحبت های خود درباره تمدید قرارداد دیگر بازیکن ها، گفت: قرار شد در کمیته ای که به عنوان کمیته جابجایی با موضوع معاون ورزشی باشگاه و با حضور آقای مباشری و دکتر نوروزی تشکیل می گردد، آنالیز شده و قرارداد بازیکنان مورد نظر کادر فنی تمدید می گردد.

فتحی در ادامه گفت: کمپ استقلال برای پیش فصل در ترکیه قطعی شد و تیم در یک جای معتبر در شهر استانبول حضور خواهد داشت.

مدیرعامل استقلال درباره مطالبات بین المللی این باشگاه، عنوان نمود: امروز مکاتبه ای با باشگاه ترابزون اسپور داشتیم و بابت تیام طلبی نداریم و تنها قسط دوم آقای حسینی باقی مانده است.

فتحی در واکنش به موضوعات پیش آمده پیرامون کمیته فنی، عنوان نمود: در کمیته فنی خدمت دوستان هستیم و از عزیزان باشگاه استفاده می کنیم. عزیزان کمیته فنی یک عمر برای باشگاه زحمت کشیدند و باشگاه قدردان زحمات آنها است. افرادی هستند که در کمیته حضور ندارند اما به ما یاری می نمایند. آقایان رجبی و ستار همدانی هفته ای بیش از یک ساعت به من مشورت می دهند.

مدیرعامل استقلال افزود: ما قطعاً درباره تمدید قرارداد مانند همه جای جهان با نظر کادر فنی جلو می رویم و نظر شفر اعمال می گردد.

وی در سرانجام صحبت های خود درباره مسائل زمین تمرین آبی پوشان، گفت: یکی از مصوبات امروز این بود که برای احیای کمپ مرحوم حجازی اقدام می کنیم و یک سرمایه گذار یاری می نماید تا ترمیم، مرمت و بازسازی انجام گردد. کمپ حجازی برای تیم بزرگسالان غیر قابل استفاده است و به زودی گروهی از باشگاه برای این کار مأمور می شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 180

به "امیرحسین فتحی: رأی محرومیت باقری از سوی ما دائم الاجراست، مجیدی باید در تمرینات حضور داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیرحسین فتحی: رأی محرومیت باقری از سوی ما دائم الاجراست، مجیدی باید در تمرینات حضور داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید