اعلام نتایج مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش یادداشت سریع، خبرنگاران : نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مهرماه 99 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

اعلام نتایج مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، نتایج دوره های کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.org نهاده شد.

پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از روز دوشنبه 28 مهر با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند.

بازگشت 133 رشته حذف شده دانشگاه آزاد به فهرست رشته های مجاز/ کارشناسی های غلط اعلام نتایج کارشناسی ارشد را عقب انداخت

پذیرفته شدگان کلیه محل های دانشگاهی نیز جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه نمایند.

مطابق مصوبه جلسه 23 شورای سنجش و پذیرش چنانچه پذیرفته شدگان این مرحله در اعلام نتایج رشته های با آزمون پذیرفته شوند و متقاضی ثبت نام در آن رشته ها باشند واحد های دانشگاهی نسبت به عودت مدارک و مسترد نمودن شهریه اخذ شده اقدام خواهند کرد.

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته، کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی در نیمسال اول سال 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه https://sanjesh.iau.ir جهت دریافت و مطالعه موجود است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1254

به "اعلام نتایج مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتایج مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید