گل اول اولسان به پرسپولیس در چه صورت مردود می شد؟

به گزارش یادداشت سریع، به گزارش خبرنگاران، محسن ترکی درباره ارزیابی اش از عملکرد عبدالرحمان جاسم داور قطری بازی فینال لیگ قهرمانان فوتبال آسیا بین پرسپولیس ایران و اولسان کره جنوبی گفت: عبدالرحمان داور خونسردی است ولی امروز کمی عصبی بود. عدم تمرکز را در صحنه دوم بازبینی کمک داور ویدئویی (VAR) می توانید ببینید. او یک مقدار استرس و اضطراب داشت. باوجود VAR مسئله ای از نظر داوری رخ نمی دهد.

گل اول اولسان به پرسپولیس در چه صورت مردود می شد؟

داور بین المللی و بازنشسته فوتبال ایران ادامه داد: شخصاً از ابتدا مخالف تکنولوژی کمک داور ویدئویی بودم چون زیبایی فوتبال را می گیرد. اما داوران از آن استقبال می کنند چون استرس و فشار ندارند. اگر داور بازی امروز این دو صحنه را از دست می داد فشار زیادی علیه او ایجاد می شد.

ترکی در خصوص شرح بیشتر درباره اعلام پنالتی به سود اولسان در دقایق تلف شده نیمه نخست، شرح داد: داور آماده سوت خاتمه نیمه اول بود. اگر عبدالرحمان سوت خاتمه نیمه را می زد و داور VAR می گفت پنالتی صحیح است، بازیکنان را در زمین نگه می داشت. سپس به اندازه یک ضربه پنالتی زمان می داد. نه بیشتر. بنابراین مهاجم اولسان نمی توانست توپ برگشتی را بزند و گل او مردود می شد. متاسفانه داور سوت خاتمه نیمه اول را نزد.

داور سابق فوتبال ایران یادآور شد: خطای هَند مهدی شیری واضح بود. بازیکنان قبل از بازی می دانند صحنه ها بازبینی می شود. اینها فشار فوتبالی است.

ترکی همچنین رخ دادن خطای پنالتی روی احمد نورالهی بازیکن پرسپولیس را رد کرد و گفت: به نظرم نورالهی خودش دنبال دریافت پنالتی بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1384

به "گل اول اولسان به پرسپولیس در چه صورت مردود می شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل اول اولسان به پرسپولیس در چه صورت مردود می شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید