گسترش دامنه تسلط ارتش سوریه بر حومه جنوبی ادلب

به گزارش یادداشت سریع، یگان های ارتش سوریه با ادامه عملیات خود علیه جبهه النصره و دیگر گروه های تروریستی وابسته به آن در دو منطقه خان شیخون و التمانعه، دامنه سیطره خود بر حومه جنوبی ادلب را گسترش داده اند.

گسترش دامنه تسلط ارتش سوریه بر حومه جنوبی ادلب

به گزارش گروه بین الملل یادداشت سریع به نقل از سانا، یگان هایی از ارتش سوریه با گروه های تروریستی وابسته به جبهه النصره در محور استراتژیک تل ترعی واقع در ما بین دو منطقه التمانعه و مورک درگیر شدند که در نتیجه آن شماری از تروریست ها زخمی و یا کشته شدند و برخی دیگر از محل فرار کردند.

در جریان این درگیری ها، یگان های ارتش سوریه محورها و خطوط امداد رسانی گروه های تروریستی را هدف حمله قرار دادند که این امر موجب انهدام بسیاری از خودروها و هلاکت و زخمی شدن تعدادی از تروریست ها شد.

شبکه تلویزیونی المیادین نیز گزارش داد، ارتش سوریه عملیات نظامی خود جهت تکمیل محاصره حومه شمالی حماه را پس از کنترل بر تل ترعی و مزارع اطراف آن خاتمه داد و بدین ترتیب نیروهای مستقر در این محور، در فاصله یک کیلومتری نیروهای مستقر در شرق خان شیخون واقع در جنوب ادلب قرار گرفتند.

از سوی دیگر، خبرنگار تلویزیون روسیا الیوم گفت که گروه های مسلح شهرک جمعیه الزهراء در حلب را هدف حملات خمپاره ای و موشکی قرار دادند.

طبق گزارش ها، درگیر ها میان ارتش سوریه و عناصر گروه تروریستی النصره در شهرک جمعیه الزهراء و نزدیکی مزارع الملاح در شمال غرب شهر حلب در جریان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 305

به "گسترش دامنه تسلط ارتش سوریه بر حومه جنوبی ادلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گسترش دامنه تسلط ارتش سوریه بر حومه جنوبی ادلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید