کشته شدن شماری از نیروهای ترکیه در رأس العین سوریه

به گزارش یادداشت سریع، انفجار در رأس العین سوریه منجر به کشته شدن شماری از نیروهای ترکیه و عناصر مسلح وابسته به این نیروها شد.

کشته شدن شماری از نیروهای ترکیه در رأس العین سوریه

بهترین تجربه سفر را با تور ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش گروه بین الملل یادداشت سریع به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، بر اثر وقوع انفجار در مقر نیروهای ترکیه در شهرک تل حلف در حومه رأس العین واقع در حومه شمال غربی حسکه شماری از آنها کشته و زخمی شدند.

از سوی دیگر خبرنگار سانا از وقوع درگیری بین تروریست های تحت فرمان نیروهای ترکیه در شهر رأس العین و حومه آن به دلیل اختلافات بر سر تقسیم اموال به سرقت برده شده از اهالی این منطقه اطلاع داد که بر اثر این درگیری ها شماری از انها کشته و زخمی شدند.

منابع محلی گزارش دادند که نیروهای ترکیه تعدادی اتاق پیش ساخته از روستای السفح و اطراف آن به روستاهای عنیق الهوی، خربه جمو و المحمودیه از توابع ناحیه أبوراسین در حومه شمال غربی حسکه وارد کردند.

نیروهای ترکیه روز آدینه نیز چندین کامیون حامل مصالح ساختمانی را از روستای مرزی السکریه به سمت روستاهای الداوودیه، تل محمد، عنیق الهوی، و المحمودیه بردند و پس از آن نیز 13 خودروی حامل نظامیان و تجهیزات نظامی ترکیه از روستای السکریه وارد شهر رأس العین شد.

از سوی دیگر در ادامه تجاوزهای آمریکا به خاک سوریه و نقض قوانین بین المللی، 20 کامیون متعلق به نیروهای آمریکایی که حامل مواد لجستیکی بود به وسیله گذرگاه الولید وارد مناطق حضور غیرقانونی این نیروها در استان الحسکه شد.

نیروهای آمریکایی با انجام یک عملیات هلی برن در روستای الحسو در حومه شرقی ناحیه الشدادی 5 تن از مزدوران تروریست خود را که یک زن در بین آنها بود کشتند. نیروهای آمریکایی همچنین عملیاتی مشابه در روستای رجم الحجر در جنوب شهرک الهول انجام داده و 3 تروریست داعشی عراقی را کشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 573

به "کشته شدن شماری از نیروهای ترکیه در رأس العین سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشته شدن شماری از نیروهای ترکیه در رأس العین سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید